Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Anyu 20 év...

Mit lehet tenni? Anyu 20 év után 3 hónapja elköltözött, miután apám többször is kidobta a lakásból. Nekem még maradnom kellett, nem tudtam anyuval menni, ezért anyu reggelente amikor apám már elment dolgozni, odajött, mert apám képtelen ellátni.

Figyelt kérdés

Korábban volt olyan, hogy úgy megrúgdosta, hogy bordarepedése volt, de nem egyszer folytogatta is, amikor azt mondta nem megy vissza.Azóta egyfolytában hívogatja, volt olyan éjjel, hogy 23x telefonált. Az utcán autóval követ minket, mindig megáll a járda mellett és üvöltözik anyunak, hogy menjen vissza hozzá. Közben anyunak új kapcsolata van, apám ezt megtudta, és már többször elment a házához, hogy "figyelmeztesse"anyu milyen ember. Anyu rokonait is egyfolytában hívogatja. Hamarosan én is elköltözöm, így semmilyen kapcsolat nem lenne vele, de félek, hogy nem fogja feladni.

Van értelme feljelenteni, vagy úgy sem tesznek semmit? Amikor egyszer megverte, kihívtuk a rendőrséget, de amíg nem folyik vér, nem tesznek semmit... köszönöm, hogy elolvastad :)


2011. aug. 13. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ma 13:03

Sajnos, azt kell mondjam, igazad van...

2011. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, akit vert a férje. A nő feljelentette, és 1 évet kapott érte. (Nem folyt vér, semmi komolyabb nem is történt.)

Szóval ez nem így működik, hogy nem megy ki a rendőrség. Elhiszem, hogy ezt mondta az ügyeletes, de akkor tovább kellene lépni, személyesen bemenni, vagy valami, és nem annyiban hagyni.

Csak a rendőrséget tudom javasolni, más racionális megoldás erre nincs.

2011. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Te beszeltel vele, de talan az itteni valaszolok tapasztaltabbak, mint te, es tanacsot kertel!

A rendorseg nem erkezett ki? Menj be a kapitanysagra, es tegyel feljelentest! VAn latlelet, tegyetek meg a feljelentest, erre a szomszedok is tanuk, hiszen anyukad biztosan nem turi csendben ezeket a vereseket!

Te talan meg k.koru vagy, de edesanyad az, aki lepni tud, mivel O a bantalmazott a sertett, nem pedig Te, Te a resztvevoje, a tanuja vagy az egesz esetnek.

Feljelentes, es hivatkozzatok arra a hivasra, de ahhoz kell az datum is!

2011. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, h a rendőrségnek ki kell szállnia minden bejelentéskor. Még akkor is kimennek, ha gyerekek hívják őket, h a helyi iskolában bomba van. Ez a mi sulinkban is így volt, mikor az egyik fiú nem akart dogát írni. El is érte vele. Persze, a rendőrök tudták, h kamu, de bejelentésre ki kell menniük.
2011. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell, de a lustaság nagy úr. Szóval nem lehetetlen, hogy mégsem mennek ki, láttam már erre példát. "Úgysem tudja meg senki" alapon. Csak arra van erejük, hogy a gyorshajtókat, meg a közterületen piálókat b*szogasság, ha tényleg szükség lenne rájuk, akkor nem mennek.
2011. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
huuh . fogalmam sincs te ezt hogy bírod ki .én már agyf*szt kaptam volna .:S
2011. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
lassan azt hiszem én is psziciátriai eset leszek...de muszáj kitartanom, mert nincs más.
2011. aug. 13. 14:31
 18/21 anonim ***** válasza:

14:31

A megoldas az, hogy elmesz az edesanyadhoz! Az Apad eroszakkal onnan visszahozni nem tud, sot ha netan odamegy, akkor mar a rendorseghez lehet fordulni, mivel elmenekultetek egy agressziv embertol....pl.

2011. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Én már idegileg össze omlottam volna ha anyámmal ezt csinálják. Te egy nagyon ember vagy. Az iskoládnak nem tűnik fel hogy nincs veled minden rendben mert azt mondod nem tudnak el látni. Egyébként a rendőrök tényleg nagyon .... oldják meg meg minden azt hiszik egy gyerek csak túloz de akkor is ha meg hal valaki sorry bocsi lehet ki kellet volna menünk.
2011. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
15:53 ez így van..
2011. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!