Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak fiatal, szép,...

Ha a férfiaknak fiatal, szép, szexy nő kell, miért gáz, ha a nőnek is nagyok az elvárásai, csak nem feltétlen külső terén?

Figyelt kérdés

Sok pasi megszólja a nőket, hogy csak a pénzre, anyagi biztonságra mennek stb. És akkor mi van?


Ők meg a szép, fiatal lányokra buknak és eszük ágában se lenne egy idős, csúnya nőt választani.


2011. aug. 15. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

ma 13:54

Szerintem meg a legtöbben tudják. Csak ők egy szexi nőre vágynak, akivel dicsekedhetnek, akiben gyönyörködhetnek és nem egy társra az életben. Ha pedig találnak ilyet, aki a pénzükért bevállalja őket, akkor az az ő dolguk.

Egyébként én huszonéves koromban halálosan beleszerettem egy negyvenen jóval felüli pasiba, aki szép sem volt, meg gazdag sem. Úgyhogy nem feltétlenül a pénz van az ilyen kapcsolatok hátterében, bár tényleg sokszor van ilyen is.

2011. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha a férfi az adott kapcsolatban felszínes tényezők alapján választ, akkor ne lepődjön meg ha a "szíve hölgye" se a szép szeméért van vele. Ennyi.

Én nem vágyom/vágytam gazdag férjre, de azért legyen állása, álmai, haladjon valamerre az élete, mert én csak ilyen emberrel tudom elképzelni az életem. Persze emellett én se ülök otthon, hanem dolgozom és próbálok előre jutni, de nekem is kis átlagos nőként is megvannak az igényeim. Szerintem ezzel nincs semmi baj. Van aki "kevéssel" is beéri van akinek csak a kőgazdag pasik jönnek be. Amíg nem csapjuk be a másikat szerintem addig ezzel nincs gond. Ha teszem azt én elmondom hogy figyi nekem azért tetszel mert állati gazdag vagy, akkor nem csapom be, ha a pasinak ez elég, akkor ez miért lenne baj?

2011. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a két tábor összeillik, a nő pénzért szép dolgokat vehet, és a pasi is egy szép dolgot vesz, van valami közös bennük. De azért ne általánosíts, vannak ilyen emberek, de hála nem ez a többség.
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
69%

Sziasztok!

Férfiaknak is, nöknek is jól kell tudni tartaniuk magukat.De van egy tévhit: nem minden fiatal nö kivánatos, és nem minden fiatal nö az idöesbb pasiban a pénzt látja.A természet ugy döntött, hogy a szép fiatal(és idösebb de szép) nöket a férfiak megkivánják. Az idösebb de szép nöket is - és forditva is - a nök is megkivánják az ápolt, biztos fellépésü pasikat. Hogy ki jut kinek, azt is a természet dönti el(meg maguk az emberek)De a menopausa körül a nöknek már nagyon kell igyekezni, csinosnak, karcsúnak,szexinek maradni. A pasiknak meg nem elhizni..Kétségtelen tény, hogy a merevedés elsösorban a nöi testtöl, kisugárzástól és illattól keletkezik. Sok fiatal nö tapasztalja, hogy a fiatal pasik a kemény dugást szeretik, az idöesebbek viszont finoman és hosszan dugnak.Ki-ki mit tapasztal.

Az viszont valószinü, hogy a nagyon ducika erösen túlsúlyos lányok(és fiúk is) kevesebb eséllyel mennek ki a"pályára" mint egy karcsú, csinos, ápolt lány.

De a túlzott önbizalom, a "kisasszonykodás" a "nekem mindent szabad" meg a "miazhogynincs" stilus nem vezet sehova.Az ágyban sem, hiába jó nö (vagy jó pasi) valaki.

Laci

2011. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 tyúk válasza:
26%
érdekes , ez a kérdés fel sem merül az őzeknél , vagy a lugasmadárnál -))))az állatoknál természetes , hogy a hím KIVÁLÓ - a selejt nm kap nőstényt !és mi a selejt ? azon életkörülményeknek -amik a fajtára jellemzőek - nem tesz eleget.ha a nőstény ezzel párosodik mégis , az utódok többnyire elpusztulnak .nálunk meg , a nő , ha rosszul választ , akkor a lúzer pasi kölykeivel - pénz , segítség nélkül bajlódhat egyedül miközben tönkremegy a szépsége , meg az élete is ..nehezítve azzal , hogy a gyerekek egyre jobban hasonlítanak az apjukra ! számos ilyet láttam , ezért nm akarnak szülni a nők mert látják ezt pórul járt ismerőseiknél ,, leromlott a ,,hímállomány .. a pasik meg : egymást stuffolják , csald meg ! minek tűröd? , menjünk inni , hisztérika , megérdemli ,,mit képzel ..? sorry ..
2012. febr. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 tyúk válasza:
100%

Van határ, ami attól van,

hogy meghúzzák, kijelölik.

Van természetes határ

- még az sem

változhatatlan.

... És van, ami csak akkor és attól,

de attól fogva mindörökre létezik,

hogy megsértettük:

magunkban.


Fodor Ákos

2012. febr. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!