Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi kell igazán? Egy...

A nőknek mi kell igazán? Egy igazán szerető, gondoskodó férj, aki még ne adjisten egy felelősségteljes apa is lehet akár; vagy egy alkoholista, dohányos, balhés fickó, aki mellett "izgi" az élet?

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok, nem kellenek a szentimentális hazugságok!
2009. ápr. 14. 00:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sosem kéne alkoholista! Csakis szerető férjre, gondoskodó apára van szükségem és már meg is találtam!:)
2009. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
44%
Tudnám miért kellett lepontozni az utolsó előttit. Azért, mert neki volt tapasztalata olyan pasival, aki inkább a második kategória? Emberek, ő is a kérdésre válaszolt. Nagyon csőlátásúak egyesek, félelmetesen ostobák...
2009. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hát az én életem már így is épp elég izgalmas nem vágyom egy balhés fickóra. Örülök, ha nyugi van. Ezért maradok én egyedül a 2gyermekemmel.Annyit csalódtam már a "férfi" népben jobbnak látom így. Szerintem nem csak én vagyok ezért egyedül álló nő.
2009. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!