Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? Tudom mindenki...

Hogyan döntsek? Tudom mindenki otthagyná de nem megy.

Figyelt kérdés
Idősebbek vagyunk és testi kapcsolat van köztünk.Én szeretem ő nem vagy nem mondta de érzem hogy nem.Már kezdek becsavarodni,és jó pofizni,meg fapofával csinálni.Ma rosszul lettem ez miatt és úgy döntöttem lépnem kell.Megfulladok azt érzem.De nem tudom elengedni,otthagyni.Mit kellene tennem?Elmondani neki?
2011. aug. 15. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Baj az hogy rájöttem halálosan szeretem,féltem,és kell nekem.NA meg a rosszul létem,ezt nem lehet csinálni tovább érzem.
2011. aug. 15. 19:52
 12/13 Kitty1977 válasza:
Ne tedd tönkre magad, én is voltam hasonló helyzetben és igen inkább pár nap sírás, utánna idővel hidd el jobb lesz és örülni fogsz, hogy így döntöttél!!!!
2011. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat csak úgy működik, ha egyik fél se akar többet a másiktól. Márpedig előbb-utóbb valamelyik érezni fogja az igényét valami többnek is, és ez a fél szinte mindig a nő. És onnantól jön a szenvedés, meg huzavona. Hála istennek ezen én kb. 20 évesen átestem, soha többet nem megyek bele ilyenbe.
2011. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!