Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek (kezeltétek...

Hogy kezelnétek (kezeltétek volna a helyemben) egy ilyen szituációt? Vagy ha csak kívülállóként látnátok, lépnétek-e valamit?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, ma történt velem egy olyan eset, hogy a buszon ültem, és ült mögöttem egy cigány, majd annak a haverja leült mellém, és hátrafordulva elkezdett beszélgetni a másikkal rólam úgy, mintha én annak a barátnője lennék, csak megsértődtem volna rá valamiért. Elég provokatív dolgokat mondtak, bár konkrétan hozzám nem szóltak, mégis elég kellemetlenül éreztem magam. Nem tettem semmit, úgy tettem, mintha nem is hallanám, feléjük se néztem. Aztán kb 10 perc után leszálltak, és az egyik nő, aki hallotta az egészet, tök fel volt háborodva, hogy mekkora patkányok voltak... Vélemények?
2011. aug. 15. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

fel kell mérni ki az erősebb.

ha kétszekrényes kigyúrt faszi lennék, tuti kaptak volna. de akkor meg nem mertek volna incselkedni..

inkább hagyd a dolgot. és próbálj meg nevetni rajta, még ha nehéz is.

2011. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok... és ahogy magamt ismerem, addig, amíg nem értek volna hozzám, én is csöndben maradtam volna, és úgy tettem volna, mintha nem is figyelnék (reénykedve abban, hogy azért a többi utazónek is az a véleménye erről a két bunkóról, mint nekem...)... de ha hozzám ért volna vmelyik, akkor ordítottam, és rúgtam-ütöttem volna, az fix (lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás egy szem 22 éves lányként, de ezt nem bírom).
2011. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Velem olyan volt, h 2 kis cigány kölök(8-10 év körüliek) szólogatott, mellettük ott ült 1 idősebb,aki velük volt de persze nem szólt rájuk, h nem kéne. Hát én visszaszólogattam szépen nekik, h fogják be meg ilyesmik. Erre odajött hozzám az egyik kis csitri, a képembe nyomta a telefonját és csinált rólam egy képet, közbe mondta h majd felteszi m.yvipre, hogy én vagyok a barátnője. Na itt elszakadt a cérna, kicsavartam a kezéből a telefont, szépen kitöröltem a képet. Visszaadtam a telefonját, akkor könyörögni kezdett, hogy csak egy képet had csináljon rólam. Itt már az egész busz nézett persze, de senki meg sem mozdult volna, vagy szólt volna vagy ilyesmi, pedig ez még csak egy gyerek volt! Hála isten ezután leszálltam, bár leszálláskor még le akart tapizni, amiért persze járt a pofon neki, de szerintem ez sem tántorítja őt el idősebb korában, hogy simán hasonlókat, vagy rosszabbakat tegyen( pl. megerőszakoljon egy lányt). Hozzáteszem a másik 2 cigó nevetett egész végig....


Szóval, egyik megoldás se jó: se az ha visszaszólsz, se az ha hallgatsz. Erre nincs jó megoldás(esetleg leszállni) sajnos. :S

2011. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!