Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak lehetnek...

Ha a férfiaknak lehetnek elvárásai, a nőknek miért nem?

Figyelt kérdés

MOstanában itt is sok olyan kérdés van, hogy: Férfiak, lenézitek a nőket? MIért?

És akkor ezekre jönnek az olyan válaszok, hogy a nők csak külsőségre mennek, csak az számít neki, hogy jól nézz ki...

DE a nőknek miért ne lehetnének elvárásai? A férfiaknak talán nincsenek? Társkeresőkön: 50 éves, fiatalos, káros szenvedélytől mentes férfi keresi nem molett, vékony, karcsú barátnőjét 25-40 év között.


Itt van egy példa. És midnenhol ezt látom. A férfiaknak is vannak elvárásai, szép kebel, formás popsi, aranyos arc... És ők sem mennének oda egy ronda lányhoz, ha van mellette egy szép. Csak a férfiak semmit sem képesek beismerni. Elmennének a világ másik végére is, csak ne ők legyenek a hibások. Félreértés ne essék, nem vagyok férfigyűlölő, egyszerűen csak unom már ezt. Szerintetek?


2011. aug. 16. 07:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak női is magas elvárásokkal és férfiak is. Nem is ez a baj, hanem az, amikor valaki a saját magas elvárásait természetesnek tartja, viszont a másikat lenézi az ő magas elvárásai miatt.
2011. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 50-es ferfi 25 eves not keres, akkor ha a ferfi penzes, talal is ilyen not. Ha viszont egy 30 eves ferfi tenne uguanezt, de nem jo anyagi helyzetbol, akkor rosszabbak az eselyei. Ennyit az elvarasokrol.


A masik, hogy itt osztotok, hogy a ferfiaknak a plazamacskak kellenek. Erre mondhatnam, hogy a noknek, meg a nagykepu taplok. Csakhogy miert erdekelne engem az a no, aki a nagykepu bunkokat szereti? Feltehetoleg az a no sotet, mint az ejszaka. Akkor ti miert sirtok, hogy egyes ferfiak a plazamacskakat preferaljak? Vagy talan az ilyen ferfi kell nektek?


A masik, hogy plazamacskak ide vagy oda, a normalis nok koreben az allando panaszkodas ersosen csokkenti a vonzerot(nem csak noknel). Ezen kivul gyakran kiderul, hogy az ilyenre panaszkodo nok erosen el vannak hizva, es valojaban irigykednek a karcsu plazacicakra. Az en baratnom nem plazacica, de nem kover, es az en velemenyem szerint szep. De nem is jott sosem hozzatok hasonlo panaszaradattal.

2011. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:14


"A nők kötelezettségeiről valahogy nem esett szó az emancipáció során, így ami régen női munka volt, maradt is az. És akkor még nem beszéltünk az új elvárásokról a nőkkel szemben, vagyis hogy az ideális feleség egy Macskanő, aki napközben multicéget irányít, este a Gundelban ad leckét a séfnek, gyermekeit a legmodernebb pszichológiai útmutatások szerint buddhai türelemmel neveli, és hétvégenként férjével együtt megy raftingolni, hegyikerékpározni. Emellett természetesen egy thai konzumnő és egy japán gésa ötvözetét megszégyenítő repertoárral kényezteti férjét.

Ha ez valakinek sikerül, gratulálok, de megkérdem: jó ez neki? Mit kap cserébe? Brad Pittet, amint az előző este édes kettesben látott modern balettelőadás intellektuális elemeit boncolgatja hőn szeretett anyósának, miközben mosogat? Kétlem."

2011. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

10:01

aha csak hogy miért is irigykedne bárki is egy olyan emberre akinek szénné van égetve a bőre a sok szolizástól meg a haja a hajvasalástól és minden második szembejövő emberrel az utcán flörtöl?

pont ezaz hogy egy csomó ember az ilyenekért vannak oda-vissza,viszont az olyan lányokat akik természetesen szépek és nincs rajtuk 5 kiló vakolat,meg csöcskidobós póló,akkor őket már eszre se veszik(tisztelet a kivételnek)

és ez pont azért van mert egy nőtől szinte mindenki azt várja el hogy legyen "tökéletes",legyenek nagy dudái,legyen nagy segge,a hasa viszont már legyen tökéletesen lapos,legyen nagy szája,nagy szemei,szőke haja,kék szeme,ne legyenek bőrhibái,ha viszont valaki már nem ilyen akkor már nem is foglalkoznak vele.

és az egy dolog hogy írtam korábban hogy először megnézik s aztán ismerik meg közelebbről,de vannak olyanok akik hogyha egy nő nem plázacica már megse hajlandók ismerni közelebbről.

2011. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, de szerintem kifejezetten csúnyák ezek a műnők. Szolis bőr, fehér vagy festett fekete haj műköröm, szexi prostis cuccok...hát komolyan szégyellnék így kimenni az utcára! Szerintem a pasik 70%-nak sem az ilyen nők jönnek be. Legalábbis akiket én látok nap mint nap elég vegyes, főképp átlagos lányokkal járnak a fiúk.

A feleségek sokszor kifejezetten slamposak. És mégis szeretik őket (?).


Nekünk nőknek is ugyanúgy elvárásunk hogy egy férfi helyes legyen, magas, és ambíciózus! De egy nő sem akar bunkót magának! Az sajnos csak később derül ki!


Én úgy voltam ezzel egész életemben, ha egy pasinak nem felelek meg, menjen. Ha problémája van, beszéljük meg. Nem hagynám magamat kihasználni.

Egyszer volt olyan eset, hoy egy helyes tanult(!) pasival összeismerkedtem, persze vonzódtam is hozzá anélkül nem ment. Volt telke háza, autója de olyan rendetlen mint a bűn, és persze elvárta volna hogy én csináljak mindent mert úgy ez a nő dóggga(háztartás, nagy gazos kert..stb.), (mivel kiderült h az előző barátője ezt csinálta 3!!! évig!)

Mellette még bunkó is volt néha. Több se kellett nekem, 1 hónap járás után úgy otthagytam mint a Hugyos Matyit a téren. Amúgy nem dolgoztam neki semmit. Na jó egyszer lemetszettem a cserjét a bejáratnál, mert már karcolta a hátam :D:D


29N

2011. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
24%

Hölgyeim, gratulálok a panaszáradathoz!

Ha ennyire gyülölitek a férfiakat, akkor válasszatok magatok közül párt.


Kíváncsi lennék, hogy egy közös háztartásban, hány percet bírna ki két nő együtt, veszekedés nélkül.


A nőknek, csak egyetlen közös témájuk van, a pasik szapulása.

Amúgy, bármikor belefojtanák egymást, egy kiskanál vízbe is.


Szóljatok, ha nem így van.

2011. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

hiába ellenkeznek a pasik, tényleg így van, sokaknak hatalmasak az elvárásaik...

én "plázacica" vagyok, és a magukra adó, divatos izmos pasik mellett ugyanúgy odajönnek a 150 kilós, szódásszifonszemüveges, kopaszodó, zsíroshajú, trógergatyás enyének is.

akkora önbizalmuk van!

persze csodálkoznak, hogy nem kellenek... nem azért vagyok igényes, és foglalkozok napi 3 órát a külsőmmel, hogy majd egy mosdatlan, elhízott, bunkó v.kivel járjak.

-.-

nem tudom ezt hogy gondolják.

és mikor elhajtom az ilyeneket, akkor elmondanak mindennek, meg hogy csak a pénz számít.

hát nem. nem tudnék olyannal járni, aki külsőre undorít, lehet akármennyi pénze.

a belső meg pont a pasik miatt nem érdekel már, mivel őket sem érdekelte soha az enyém, és nem fogok erőlködni.

mindenhol ez van, hogy rengeteg mindent elvárnak tőlünk nőktől és éppen olyanok szidják a női nemet, akik egy kicsit sem tesznek azért, hogy érdemesek is legyenek az ideálhoz, akit kinéztek maguknak, természetesen széparcú, tökéletes alakú, ápolt, csinos 18-25 év közti nőt.

14-15 éves koromban szemüveggel, fogszabályzóval, pattanásokkal, gagyi anyuci-kislánya ruhákban egy pasi sem vett észre! a rondák sem!

bezzeg 18 éves arany ékszerekkel, csilli-villi ruhákban, sminkkel, derékigérő szőke hajjal, sima bőrrel, jó alakkal bámulnak.

csak most már lehetek olyan undok, hogy én nem veszem őket észre, és csak játszok velük :P

tessék, le lehet pontozni :D

2011. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:26

Ez emberi vonás. Pár száz pasi között dolgoztam egy gyárban egy ideig és nekik is egymás szapulása volt a témájuk. Ha meg nem, akkor a nők szapulása. Nők között is dolgoztam, náluk is valami hasonlót tapasztaltam. Egy-két ember volt csak, aki inkább a saját dolgával foglalkozott, vagy aki elfogadta a másikat úgy, ahogy volt.

2011. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnek kellenek, hogy legyenek elvárásai a másik féllel szemben.

Ez így normális. Valami alapján szelektálni kell, mert evvel az erövel összejöhetnénk az elsö kukással az utcán.

Szóval szerintem mindkét fél elvárása jogos, ADDIG, amíg ö is ugyanazt tudja nyújtani.

Nálunk pl. én borzalmasan adok magamra, szinte már megszállottan (sajnos). Ennyire nem, de elvárom, hogy a férjem is tegye meg legalább a minimumot. Mikor képes 2 hétig nem fürdeni, széthagyja a szennyeseit, igencsak ki tudok akadni. Mert én ezt nem bírnám. De ha én is egy igénytelen lusta dög lennék, semmi jogom nem lenne szólni. Viszont így szólok és kb. még ö van megsértve...

Csak azt várom el a másiktól, amit magamtól is. Így kellene ennek müködnie.

2011. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Igazából az is jó, ha nem ugyanazt várjuk el, amit nyújtunk, csak az kell, hogy a másikkal megfeleljünk egymás elvárásainak, vagy ha nem is teljesen felelünk meg, boldoggá tudjuk egymást tenni.

Én például magamtól elvárom, hogy ne hízzak meg nagyon, viszont a férfiakon szexinek találom a pocakot, de ez csak egy példa a sok közül. Van olyan, hogy nem a saját típusunk jön be és szerintem ez nem baj, ha találunk valakit, aki többé-kevésbé megfelel az elképzeléseinknek és mi viszont az övéinek.

2011. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!