Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad azt az utat amit...

Megbántad azt az utat amit választottál? Újrakezdenéd? (család, gyerek)

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok. Benne vagyok már 10 éve egy rossz házasságba. Igen súlyos anyagi gondjaink vannak. Én nem ilyen életre vágytam, egyszerűen nem vagyok boldog! De van egy férfi az életemben (a férjem mellett), aki megad mindent(fizikai, lelki szükségletek) és boldoggá tesz. Mellette olyan az életem mint amilyennek elképzeltem. Ez a viszony már 2 éve tart. És most már lépnem kell, tudom. Az egyetlen ami visszatart a 6 éves kislányom. Nem tudok dönteni. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 16. 14:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
azt mondod, 10 éve rossz a házasságod, mégis szültél egy kislányt. lehet, nem kellett volna. De ezen már nem tudsz változtatni. Viszont az életeden még igen. ha ennyire rossz, akkor szerintem tartozol ennyivel a családnak. próbáljatok békében elválni a kislány érdekében. Bár az anyagiak nem tudom pontosan mit jelentenek, gondolom hitelt. Sajnos ezt alaposan át kell gondolni. én lehet, megpróbálnék beszélni a férjemmel, nem konkrétan erről, hanem hogy hogyan képzelitek a jövőt. Ez elég mérvadó lehet szerintem a döntésedben
2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%
BÜDÖS KU@RVA!!!!!!!!
2011. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Igenis fontos a pénz, miért is tagadnám,DE nem pótolja a szerelmet! Ha a férjemtől legalább szeretet és törődést kaptam volna az elmúlt években, akkor nem tettem volna ezt.

Nem vagyok büszke magamra, szégyellem, hogy idáig jutottunk. Ha csak önző lennék, és magamra gondolnék, akkor nem vacillálnék, és őrlődnék.

2011. aug. 16. 15:06
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
én egyelőre nem bántam meg, igaz mi csak négy éve vagyunk együtt :) de úgy érzem, hogy jól választottam, remélem ő is így érzi
2011. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%

Én megértelek. Nekem is fontos a pénz, mint igazából mindenkinek, csak van aki bevallja, van aki nem...

Én anno azért hagytam el 8 év házasság után a férjem, mert jött egy gazdag pasi, aki megadott az égvilágon mindent: tökéletes vele a szex, bármikor bármiről lehet vele beszélgetni, az ujja köré csavarta a családomat és a barátnőimet is, emellett kéthavonta külföldi utazás, ékszerek, gyönyörű ruhák, mindenfajta szórakozás (buli, színház, opera, operabál) stb. egyszerűen nekem ő a tökéletes férfi, és neki is én vagyok a tökéletes pár. Anno sokan megszóltak és lenéztek, hogy bolond vagyok, most már irigyelnek...

Neked sok kitartást kívánok, és sok boldogságot egy új és boldog családban!

2011. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Én teljesen megértelek,és egyetértek veled.Szerintem költözz el az új párodhoz,vidd a kislányt is és éljetek boldogan.A kicsi még csak 6éves,biztosan könnyen megszokná a dolgot.Írta valaki más,hogy ha kamaszkorú lenne,biztos nem lenne könnyű.Az apukáját is láthatná amikor akarná,és melletted is jobban érezné magát a kislány,ha látná rajtad,hogy az anyukája boldog,többet nevet!


Szerintem vágj bele:-) Én sem tudnék úgy együtt élni valakivel,hogy a cége csődbemenése óta nem tesz semmit,míg 3műszakot vállal a felesége a kapcsolatukért..Közben pedig már testiség és lelki dolgokat sem ad meg neked.Az a legjbob ha mész minél előbb:)

2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!