Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarnak veretni. Hogy...

Meg akarnak veretni. Hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Egy elmebeteg csaj irigyel, és utál. Zaklatott, feljelentettem, nem tettek semmit. Többször meg akart veretni. Mikor megtudta hol leszek és mikor odament a báttyával meg az izmos haverjaival, csak eddig mindig megúsztam, mert vagy nem arra mentem, vagy késtem, vagy mellettem mentek el, és nem vettek észre.

Rám így 1 éve les, meg vadászik rám, féléve tudtam meg amikor tök véletlen megtaláltam a blogját ahol mindezt leírta.

az a gond, hogy egy 45 kilós törékeny csontú vki vagyok. egyszer támadtak meg, de az egy személy volt, és v.hogy belenyúltam a szemébe, a vak szerencsén múlt az egész.

Ők viszont kb. 5-6an vannak, és mind ilyen kigyúrt benga állat.

Új helyre fogok suliba menni, még nem ismerek senkit, ebben a városban is csak ezt a szemetet ( volt 1-2 haverom, de ők elköltöztek messze).

A központban szokott lesni, az egyetlen helyen, ahol megáll a busz. Mit csináljak, hogy védjem meg magam?

Ha kés van nálam, és esetleg megszúrom az egyiket önvédelemből, még én kerülök sittre nem?

18/L


2011. aug. 16. 20:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

nem fogom itt leközölni a blog címét ahol mindenfélével rágalmazott, de egyébként már amúgy sem lehet megnézni, mert

voltam a rendőrségen, olvasták. annyit tettek, hogy letörölték és kész, elutasították a zaklatás vádját.

a bíróságon perelhetem, ha akarom rágalmazásért (de nem teszem, mert milliomos az apja a kis szukának, és még én kerülök a rács mögé).

totál patthelyzetben vagyok.

egyébként azért rühell, mert a volt pasim most vele jár. nem engedi sehova meg mindenben bekorlátozza, a tag meg mindig velem jön, hogy én ebben milyen jó voltam, meg abban stb.

ez a gyűlölete forrása.

am. tényleg elmebeteg, egyszer beszélgettem vele huzamosabb ideig, de minden szava vibrált az idegességtől. minden témája az volt, hol nyaralt, milyen h.lye kristályos nyakláncokat kapott, meg úgy állította be magát, minhta ő attól több ember lenne, hogy az apja pénzes, meg ismer pár izomagy gyereket.

ilyen megjegyzései voltak, hogy aki nem gazdag, az nem ember stb.

ezek után nem próbálok meg értelmesen beszélni vele...

fater muter mindenről tud, és tudjátok mi a vicc? le se sz.rják. azt mondják, oldjam meg magam, meg hogy ha nem foglalkozok vele, majd abbahagyja...

aha, mikor egy éve csinálja, és egyre jobban be van csavarodva...

2011. aug. 16. 21:54
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva! Költözz el arról a környékről jó messzire. Mindig legyen nálad könnygáz! Vigyázz magadra és sok sikert.
2011. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Szerintem próbálj meg vele beszélni! Nem fontos élőben mert ha ennyire idegbeteg a csaj, akkor felesleges. Ha mondjuk írsz neki Facebookon? Vagy e-mailben. Egy barátságos levelet. Mondd meg neki, hogy te nem tehetsz semmiről, nagyon szeretnéd, ha ennek a "háborúnak" vége lenne, mert ettől nem fog megoldódni a probléma. A barátját te már nem szereted, semmi oka nincs téged bántani.


Próbáld ezt meg, hátha segít. Viszont mindenképp szerezz be egy paprikasprayt (könnygázt), azzal megtudod magad védeni, börtön se jár azért ha önvédelmi okból használod. ELvakítja egy időre a támadód, köhögni kezd tőle, fulladozni.

2011. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na vannak újabb fejlemények? Érdekelne.
2011. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

igen, azóta elmeséltem unokabáttyámnak és a barátjának.

a barátja arrafelé dolgozik, amerre én járok suliba, így mehetünk együtt(ő elég kigyúrt, így talán kisebb az esélye hogy betámadnak). megváltoztatom a külsőm, új haj,szemüveg, a nagyon régi stílusú ruháim... mivel a tag nagyon korán megy dolgozni, és későn jön, így alkalmazkodot hozzá.

max ottleszek több mint 1 órával korábban a suliban, és 5ig ott tanulok a könyvtárban.

2011. aug. 17. 21:22
 16/24 anonim ***** válasza:
Értem. Reméljük bejön a terv és akkor talán egy idő múlva leszállnak rólad. :)
2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért könnygáz vagy ilyesmi legyen nálad :D
2011. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én meg tudod mit csinálnák ? Mondtad hogy van az a srác aki majd kísérgetni fog . Na én azt csinálnám hogy megvárnám mikor egyedül lesz az a hülye csak a srác megfogja és te jól megvered akár ő jól megveri . Vagy beszélni a volt pasiddal hogy állítsa le a csaját . Amúgy meg ha megütne mehetsz a rendőrségre bántalmazásért !
2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha megütné akkor igen mehetne. Csakhogy ez fordítva is így van, úgyhogy ne támadjon rá mert a rendőrségnél nem biztos,hogy elnézik neki, hiába mondaná el,hogy eddig ők akarták megverni, mert nem tették.
2011. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én megvédelek!
2011. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!