Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarnak veretni. Hogy...

Meg akarnak veretni. Hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Egy elmebeteg csaj irigyel, és utál. Zaklatott, feljelentettem, nem tettek semmit. Többször meg akart veretni. Mikor megtudta hol leszek és mikor odament a báttyával meg az izmos haverjaival, csak eddig mindig megúsztam, mert vagy nem arra mentem, vagy késtem, vagy mellettem mentek el, és nem vettek észre.

Rám így 1 éve les, meg vadászik rám, féléve tudtam meg amikor tök véletlen megtaláltam a blogját ahol mindezt leírta.

az a gond, hogy egy 45 kilós törékeny csontú vki vagyok. egyszer támadtak meg, de az egy személy volt, és v.hogy belenyúltam a szemébe, a vak szerencsén múlt az egész.

Ők viszont kb. 5-6an vannak, és mind ilyen kigyúrt benga állat.

Új helyre fogok suliba menni, még nem ismerek senkit, ebben a városban is csak ezt a szemetet ( volt 1-2 haverom, de ők elköltöztek messze).

A központban szokott lesni, az egyetlen helyen, ahol megáll a busz. Mit csináljak, hogy védjem meg magam?

Ha kés van nálam, és esetleg megszúrom az egyiket önvédelemből, még én kerülök sittre nem?

18/L


2011. aug. 16. 20:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

1.Hol laksz?

2.az önvédelem törvénye megváltozott mostantól nem kell megvárnod amég megütnek elég ha fenyegetően lépnek fel ellened és amekkora sérülést tudnának neked okozni csak azt te okozod nekik akkor önvédelem.... szóval ha késsel támadnak de te gyorsabb vagy önvédelem... ezt rendörségi ügyemből tudom.

3.szégyen a futás de hasznos:)

4.Fogadhatsz fel embereket pl: [link] nem tudom foglalkoznak e személyi védelemmel :)

2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mesélj, mi a helyzet? Még mindig ismerősöddel mész suliba?
2011. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

nem, de azóta találkoztam a csajjal. én gyalog mentem, ő kocsit vezetett...város közepén volt nyílt utcán, nem tehetett semmit. de azóta nem írt, meg zaklatott, nagy a hallgatás...

viszont egy ismerősöm azt mondta, azt hiszi hogy mindig őt lesem ha nagyritkán felmegyek iwiw-re, és kirakott mindenféle pózerkedős képet, hogy lássam milyen jó csaj XD...de nemnagyon érdekel. örülök ha nem kell hallanom róla, meg látnom és kész.

2011. okt. 16. 22:19
 24/24 anonim ***** válasza:
Legalább már nem kell félned az utcán. Hadd higgye azt, hogy nyálad csorog az ő szépségétől és sárga vagy az irigységtől. :D
2011. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!