Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá anyukámat,...

Hogyan vehetném rá anyukámat, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés
160centi és 90 kiló, az ideális súlya 55-65kiló lenne, 56éves, szeretném ha lefogyna mert nem tesz jót az egészségének, szeretném ha sokáig élne még, de ha mondom neki, hogy vegyen szoba biciklit, vagy veszek neki mindig csak a kifogások jönnek, vagy bármit hozok is fel.
2011. aug. 16. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amig Ő maga nem szánja rá magát, addig semmit sem tehetsz. Ha rászánja, akkor támogathatod.

23N

2011. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Rakj elé 1 tükröt. :))
2011. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szobabiciklit, az olyan unalmas! Inkább vegyél rendes biciklit, és csináljatok családi biciklitúrát!
2011. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 160 cm és 90 kiló voltam.Nem is sejtettem hogy a lányom aggódik értem.Egy nap azzal jött haza,hogy rábeszélt járjak vele úszni,és kondi terembe.Én meg úgy voltam vele,hogy oké elkísérem,mert panaszkodott hogy menne nagyon de nincs kivel.

Már lassan 1 éve járunk rendszeresen,és fogytam 13 kilót.Magamtól sosem mentem volna,mert ezer kifogás lett volna hogy miért nincs időm rá..De a lányom állandóan ott volt,és cipelt :) Hálás vagyok neki nagyon..

2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90 kg az nem életveszélyesen kövér és ebben a korban már nem biztos h érdekelni fogja a külseje ha eddig sem akart lefogyni. Fiatalabb korban a nők ugye hiúságuk miatt is akarnak fogyni. Ha ő nem akarja te semmit sem tehetsz. Erős elhatározás és önfegyelem kell hozzá, senki nem fog más kedvéért fogyni. Ugyanígy pl egy dohányzó szülő csak nagyon kivételes esetekben szokna le a cigiről más kedvéért.
2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Összeszednék minden létező betegséget, amely a kövérség következménye. Egyenként kivesézném vele. Megkérdezném, meddig szeretne élni, velünk maradni. Klassz korabeli nőket is felsorolnék és nem hagynám ki a megjegyzést: mennyire büszkék az ő gyerekei az édesanyjukra.
2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

ma 22:03

teljesen felesleges próbálkozás lenne,mert nem mérvadó hogyha valaki kövér az hamar meg fog halni.

Csak megjegyzem az egyik nagynéném 46 évesen halt meg és 35-600 kiló volt(170 cm magas) A másik nagynéném lassan 65 éves mindig 90-100 kiló között mozgott (170cm magas ő is) és ma is makkegészséges..

Ahogy anyukám is 90 kiló (160 cm) 53 éves,és egészségesebb mint bárki más..

2011. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
javítok.A nagynéném 50-60 kiló volt
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerekperec, hogy szükséged van anyára, és nem akarod őt elveszíteni. Mikor anyám nem kötötte be magát az autóban(valakitől átvette ezt a szokást), én megmondtam neki, hogy nem szeretnék anya nélkül lenni, azóta nem volt ezzel gond...
2011. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben járok,mint a kérdező!:( esetleg nem tudnánk beszélni??

vagy neked bevállt már valami?

2011. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!