Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós lehet? Van oka félni a...

Tartós lehet? Van oka félni a feleségnek?

Figyelt kérdés
Adott egy 41 éves férj 3 gyereke van egy 4 éves egy 1 éves és egy 8 hónapos magzat a felesége hasában viszont van egy kis 20 éves ribanc aki már tízenéves korában rávolt kattanva a pasira.A kiscsaj ez miatt belett fenyítve félt is rendesen és mikor eljött a pillanat hogy a pasi kikezdett vele (tavaly)a lány gondolom féltségből nemet mondott.És visszamonta a pasi feleségének mártír módon a szende szűz.A pasi így-úgy fogadkozott a feleségének hogy csak bekóstolta és nem történt semmi.És ha a lány belemegy akkor mi van?Ha elis hagyja a pasi a gyermekeit meg az asszonyt akit állítólag szeret akkor avval a kis 20 éves ribanccal lehet hosszútávú kapcsolata?
2011. aug. 17. 05:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem hinném,hogy lehetne tartós.

Egy húsz éves lánynak kizárt,hogy hosszú távra kéne egy idősödő faszi.Csak kíváncsiság,tapasztalat.

Bár a lány visszautasította,a faszinak nem feltétlenül ő az egyedüli,akit fűz.

A feleségnek meg van félnivalója,persze,három gyereket fog egyedül nevelni.

És nem a 20 éves a kis ribanc,hanem a férj és a feleség a hibásak.

2011. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na szépen sorban válaszolok ahogy tudok.Szóval!Tényleg a barátaimról van szó nem rólam vagy a tesómról.Az én szememben a lány a hibás mert járt át hozzájuk kisebbnek és szó szerint kikenve, kimázolva csöcst kidobva meg mikor részegen hazajött egy buliból és szószerint megmondta a palinak hogy ugyis kipróbálom veled.Részeg volt nagyon de van az a mondás részeg ember mond igazat!!! Na innentől nem járhatott át az asszonyhoz.Második a familia.Normális család dolgozó emberek a nő gyeden van postán dolgozott ,férj vállalkozó, kocsi ,saját lakás ,nyaralások.pénz ,sztem a kiscsajnak ez tetszett volna mert mint írtam Ő kezdeményezte ezt magyarul megmondta meg kimutatta a csávónak hogy neki bejön.Amugy 10 éve vannak együtt a nő 32 éves sztem ő se öreg sőt nem azért mert barátom de külömbül néz ki még így terhesen is mint az a kis fruska mert ha esik ha fúj a 2 kiló vakolat ott a ribin de a nő az természetesen szép és csinos így terhesen is.A férj is hibás sőt a leghibásabb mert ezt tette a terhes feleségével.De a dolog úgy történt hogy a kiscsaj beült a férj kocsijába merthogy ő késésben van el-e vinné a pali az meg beültette elvitte és utána a kiscsaj mint írtam mártír módon bejelentette az esetet.A fenyítést úgy kell értelmezni hogy nem tettlegességgel csak ellett neki a részeges incidens után magyarázva ott voltam én is hogy Ő ne akarjon egy családi kapcsolatba beletaposni mert ha kéne is a férfinak nem tartósan csak annyira hogy megb...á és kész mert nem fogja miatta a családját elhagyni egy férfi sem meg ilyenek.És ha megis tenné nem lenne ember sem szomszédok sem az emberek előtt.Na azt hiszem megválaszoltam a lényeget.Amugy meg leültek és megbeszélték a férj azt mondta kicsit megbolondult mert ahogy beült a kiscsaj a kocsiba természetesen nyár volt rövid mini, csöcs kidobva pali 5 hónapja "nő nélkül"na mindegy dumcsiztak állítólag és a pasi rákérdezett hogy még mindig tetszik -e neki és a kiscsaj mondta hogy igen és a pali meg azt mondta hogy te is nagyon szép vagy meg csinos de ennyi és mind a ketten ugyanezt mondták külön-külön nem volt szó vacsiról moziról randiról.De a feleségnek ez tette be kaput,hogy mi van ha más sül ki belőle.Na ennyi nagyvonalakban.Ja és apali amugy meg szó szerint mintasapa ha este ha nappal de gyerekei az élete a feleségét is szereti látni hogy boldogok csak a nőbe sztem joggal van félsz mert megint nyár van és szomszéd kiscsaj úgyanúgy jár-kel mintha misem történt volna sőt sztem tudat alatt büszke hogy őt észrevette egy ilyen pasi.
2011. aug. 17. 08:56
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
5 hónapja nő nélkül???? Hát a feleséggel mi van????
2011. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Na hát ezzel a sztorival megint csak azt bizonyítottad,hogy a férfi a hibás.

A lány nem ribanc,majdnem minden húszéves"kimázolva",csöcsökkel járkál az utcán.

Nem ő él házasságban,hanem a faszi.Neki nincs elszámolási kötelezettsége senki felé.Akkor ki a hibás???


A nő meg miért olyan hülye,hogy 3.gyereket is vállal???

Mindegy,ez nem a mi dolgunk.

2011. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem tudom eldönteni ki a hülyébb, a kérdező, a feleség, vagy a férj.

Bár a férjnek csak - ahogy előttem is írták - hiányzott a "friss hús", ami még megbocsájtható, de az már egyáltalán nem, hogy ki is kezdett a lánnyal, ami nem is olyan kikezdés, ha részletesen olvassuk a történetet. Lehet, hogy csak a feleségtől egy árva bókot nem hallott hónapok óta, mint például de jóképű vagy drágám, vagy bármi, és azért lássuk be, ez hiányozhat a férfiaknak is, csak ők nem hisztiznek mint a nők. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

Kérdező, nem értelek, hogy egyáltalán mi értelme volt feltenni a kérdést, ha nem is te vagy a feleség. Ennyire unalmas az életed? Tudod, a magad háza táján söprögess, mert ez undorító dolog. Az meg még undorítóbb, hogy leribancozod a csaj, holott ő a legnormálisabb ebben az egész történetben, annyi a vétke, hogy ő még fiatal, meg csinos, esetleg ezt ki is használja, amihez neked, Kérdező, szintén semmi, de semmi közöd.

A feleség meg, ha annyira ki lenne akadva a férjre nem szülne neki még egy gyereket.

2011. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A kiegészítésedből is továbbra is csak az jön le, hogy ez a dolog a két házastárson múlik. Ahogy már korábban is írták mások is, nem csak az az egy kis huszonéves lány jár kikenve-festve, és cicikidobós felsőben az utcán, aki akár tapasztalat, akár hiúsága legyezgetése miatt kikezdhet majd az adott férjjel.

Ha a feleség megtenne mindent, hogy a férje ne akarjon félrecsúszni, és ha normálisan működne közöttük a kommunikáció, akkor sejtem nem lennének ilyen bajaik. Amúgy azt sem értem, hogy miért kellett annak a férjnek "nő nélkül" lennie öt hónapig.. Ha az aktus nem működik, a nőnek akkor is van két keze és egy szája.. (már bocs)

De ha ez a férfi eleve képes a gyermekét a szíve alatt hordó felesége mellett más nőkkel is lefeküdni, az a férjet írja le, de sajnos ez van, máskor is "el fog gyengülni"..

A gyerekeket sajnálom, és értelmetlennek látom a harmadik gyerkőc fogantatását is, ha tudták, hogy ilyen bajok vannak a házasságukban...


Válaszolva azért: nem feltétlen lesz tartós, de a feleségnek sajnos van oka félni, hogy nem utolsó alkalom volt. Próbálják megbeszélni és helyrehozni a házasságukat, ha amúgy jól is működhetne...

2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

csatlakoznék az előttem szólókhoz:

a férj egy idióta, félre fog dugni, minden egyes alkalommal, magasról szarik az asszony érzéseire.

a feleség egy idióta, mártír típus, aki az összes félredugást végig fogja asszisztálni, mert nem fogja a kényelmes lakást, házat, kocsit, lóvét, vállalkozó apukát elengedni, ahhoz gerinctelen és kényelmes, csak sírni fog éveken keresztül, hogy neki milyen szar dolga van és szüli a gyerekeket, hogy a pozíciója megmaradjon.

A kiscsaj egy átlagos tini, még korrektül is viselkedett, mikor elmondta, hogy kikezdett vele a pasi.


ennyit tudok mondani a jelenlegi tények ismeretében.

2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

07:22 vagyok


kérdező: persze mindig az a fruska meg ribi, akinek nem ismerjük a történetét. ha ő mondta volna el és nem a másik oldal, mindjárt a ribi lenne a szép igényes, a másik meg a hasas koca...

a helyzet tovább fokozza a sztereotípiát: a lánynak imponál hogy a férfi tehetős

követező sztereotípia: pali 5 hónapja "nő nélkül". tehát a felesége hanyagolja, és minden férfi csak egy állat, aki mindenkivel megtenné aki felajánlja

a vicc az hogy ha ez megtörténne 100 férfival, 90 biztos szintén "jajszegénybelezavarodott" volna. persze akkor kiderülne hoyg az emberi kapcsolatok mennyire felszínesek és érdekközpontúak, de maradjunk a történetnél


"apali amugy meg szó szerint mintasapa"

remélem a gyerekeinek nem ő lesz a minta.


"látni hogy boldogok"

hogyne a történet is ezt bizonyítja :D

apu gürizik, anyu le se ...ja ő meg inkább a pénzével szed fel bevállalós fruskákat :)

még 2-3 év és a mintaapának lesz tapasztalata a kettős életben. elhagyja a családot, megígér mindent a fiatalnak, majd ha megunja azt is lecseréli egy fiatalabbra - amíg van pénze, megteheti.


"tudat alatt büszke hogy őt észrevette egy ilyen pasi."

a nők többsége amúgy sem a másik, hanem a saját egója miatt tetszeleg másoknak.


09:02

egyetértek, de mondom ha haver mesél, csak neki lehet igaza, elvégre egy igaz barát azért van hogy szépet hazu.. mármint őszinte legyen :)

és különben is az emberek tudatosan, nem érdekből tervezik a gyerekeket. és főképp nem buták, nem hibáznak.


10:39

:D

őszinte legyek vagy kegyes?


a válaszokból úgy látszik hogy egyhangon van a hallgatóság. nem mintha mindig hiteles lenne, de most kivételesen teljesen világos a helyzet:

elfogultság - egyszerűbb, mint kimondani hogy hibáztunk

2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!