Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy a...

Mit tehetnék azért, hogy a szüleimet meggyőzzem, nem vagyok már kisgyerek?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig utánam koslatnak és még azt is elolvassák, hogy mit beszélgetek a chaten a barátaimmal, barátnőimmel. Úgy kezelnek, mint egy gyereket, aki most tanul járni. S akkor az úgymond, szerelmi ügyeimről faggatnak, persze nincs mit elmondjak nekik, mert azt sem engedik, hogy egy fiú megöleljen, vagy ilyesmi. Tudom, hogy féltenek, de azért ez már túlzás, szerintem....
2011. aug. 17. 21:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"apum mégazt sem engedi h egy rövidebbecske szoknyában elmenjek sétálni a barátnőimmel.és este 8 órára haza kell menjek."


Sajnos igaza van. Nagyon sok lányt erőszakolnak meg, gondolom féltenek.


Én is voltam 14 éves, már felnőtt nőnek éreztem magam, és ahogy egyre idősödtem, akkor láttam hogy ez mennyire nem igaz és milyen gyerekesen gondolkoztam még 18 évesen is. Ha valaki azt mondja rád, hogy még félig gyerek vagy, az nem lenézés, hanem tapasztalat.

2011. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

majd meglást,ahogy egyre idősebb leszel,majd egyre több mindent engednek meg.14 évesen én nadrágban jártam még a legszívesebben,15 évesen vettem életem első szoknyáját ami térd alá ért,16 évesen kaptam anyukámtól szülinapomra egy mini szoknyát.

Tudom maradi vagyok belátom,de én tényleg egyetértek a szüleiddel,még ha néha túlzásokba is esnek. :)

33/N

2011. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Horák Nóra

Nézz utána a történetének, meg hogy hogyan öltözködött, és milyen képei keringenek a neten.

Ha egy kicsit szolidabban öltözködik (pl. a korához illően), akkor nem erőszakolják meg, és ölik meg.

2011. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt is tudnod kell (ha már felnőtt vagy), hogy más dolog este 8 után közlekedni az utcán, ha Pesten élsz, és teljesen más egy vidéki kisvárosban. Ez utóbbiban este 8 után már valóban csak a felnőttek közlekednek, de inkább más felnőtt férfi társaságában, mint két lány egymagában. Nem biztonságos, mert a normálisan, felnőtt módra gondolkodó emberek nem teszik ki magukat kétes elemek durva támadásának akár lányok, akár fiúk.
2011. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nézd, 14 éves koromban nekem este hatra, hétre kellett hazamennem, pedig én srác vagyok és vidéki. Igen, 14 évesen kislány vagy még, csak ezt még te nem tudod, 14 évesen már én is azt hittem, totál felnőtt vagyok, így visszagondolva viszont, hááááát :D

Ha 17-18 éves korodban, mondjuk érettségi utáni nyáron az a probléma, hogy éjfélre haza kell menned szombat este, az már jogos kiakadás. Ilyenkor még ülj otthon kicsit a szüleiddel.

2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

háhh bírom a 12-14 éves 'kislányok' kiírásait akik annyira felnőttnek képzelik magukat ...


mondjuk az tényleg nem szép hogy elolvassák hogy mit beszélsz másokkal meg nem engedik hogy fiúkkal barátkozz ez hülyeség ...

2011. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
tudom h hulyeseg.
2011. aug. 19. 11:46
 18/22 anonim ***** válasza:

őő..hát én is 14 vagyok>.<

és szerintem jogos ez a szüleid részéről

Báár,azt én sem értem,hogy miért is olvassák a chates beszélgetéseidet?!

a nyolc óra az tök jó:DÉn is addig vagyok elengedve(vagy kivételes esetekben 9-ig)De ha nyár van,akkor lent maradhatok 10-ig,mert lakón lakunk,és mindent lehet rá mondani,csak azt nem,hogy kihalt.De nyolc után nekem ott kell lenni a lépcsőházunk körül.(de egy csomó barátnőm van,aki nyáron max 8-ig,suliidőben max. 7-ig maradhat lent.)Múltkor a barátnőm lépcsőházánál voltunk,és ilyen részeg motoros odajött,hogy mizu,cicababák,van-e kedvünk vele elmenni bulizni?

szépen leszereltem(barátnőm meg se tudott szólalni),de azért én is megvoltam egy kicsit ijedve.még szerencse,hogy ilyenkor nem szoktam lefagyni.

szóval tényleg vigyázni kell.

a fiús kérdésben is igazat kell,hogy adjak nekik,én is kiszoktam röhögni az olyanokat,akik 14 éves léttükre nagyban mennek kézen fogva a pasijukkal,és minden fánál megállnak nyáladzani.Eddig egyetlen egy barátom volt,anya is mondta,hogy ne nagyon csináljunk még ilyeneket(nem mintha akartam volna).

A miniszoknyát pedig utálom^^.

2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
majd ha nem kell feltenned ezt a kérdést na majd onnantól fogva nagy leszel!
2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De, még kisgyerek vagy.
2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!