Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy a...

Mit tehetnék azért, hogy a szüleimet meggyőzzem, nem vagyok már kisgyerek?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig utánam koslatnak és még azt is elolvassák, hogy mit beszélgetek a chaten a barátaimmal, barátnőimmel. Úgy kezelnek, mint egy gyereket, aki most tanul járni. S akkor az úgymond, szerelmi ügyeimről faggatnak, persze nincs mit elmondjak nekik, mert azt sem engedik, hogy egy fiú megöleljen, vagy ilyesmi. Tudom, hogy féltenek, de azért ez már túlzás, szerintem....
2011. aug. 17. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A szüleid gyerekként kezelnek, mivel még az is vagy. Fogadd el és örülj neki, hogy így vigyáznak rád! A mai tizenévesek egy része már bulizik, iszik, fiúzik/csajozik, de ez nem jelenti azt, hogy ez lenne a pozitív példa!

14 éves vagy, a chaten azért ellenőriznek a szüleid, nehogy belefuss egy pedofilba vagy bármi hasonló rossz érjen - te még nem ismered fel ezeket, ők igen, bízz bennük!

Este 8 után egy 14 éves kislánynak semmi keresnivalója házon kívül, hacsak nem a szüleivel van. Ráérsz még egyedül csavarogni.

Engem még 18 évesen se akart engedni apukám sehová, akkor haragudtam rá, mostanra hálás vagyok érte, sok negatív tapasztalattól óvott meg valószínűleg. És az égvilágon semmiről nem maradtam le!

Lediplomáztam, férjhez mentem, gyerekeim vannak, kifejezetten kellemes, jó életem és egyáltalán nem érzem azt, hogy bármi is jobb lenne nekem, ha a szüleim nem olyan szigorúak velem, mint amilyenek voltak. Sőt, a lányomat (még csak hároméves) de hasonlóan fogom én is nevelni. Ebben biztos vagyok.

2011. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
én értem, hogy csak óvni akarnak, de azért a barátaim nem pedofilok.....
2011. aug. 23. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!