Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi együtt töltött idő...

Mennyi együtt töltött idő után tudtad a párodról h ő az igazi?

Figyelt kérdés

Mi 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de nagyon jól megvagyunk. Mindent megbeszélünk, ha valami van, semmit sem hallgatunk el egymás elől. Jókat dumálunk, jól érezzük magunk, bármit csinálunk. Úgy érzem, megtaláltam, ő az igazi, nem lehet h ennek egyszer vége legyen. Tudom, h korai és nem is kell most eldöntenem, csak érdekel h azok, akik végül megházasodtak, meg évek óta együtt vannak, azok mennyi idő után érezték azt, h nekik a másik kell örökre?

köszönöm

19L


2011. aug. 19. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Abban a percben, amikor először megláttam.
2011. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Minden páromra azt hiszem h az igazi, különben egy percet sem pazarolnék rájuk :D

DE: Már 4 éve vunk együtt a párommal, 30-án lesz az évfordulónk :) és nagyon jók vagyunk együtt. Már nem a parázsos szakaszban vagyunk de imádjuk, becsüljük egymást, és remek csapat vagyunk. Ha azon gondolkodnék, h nekem az kell az a bizsergés ami az elején, azt mondanám, nem ő az igazi, de tudom, h ez a bizsergés max két évig tart- legalábbis ezt állítják a tudósok :D És én boldog vok szeretem, akkor kinek kell a bizsergés? Olyankor amúgy sem tudunk racionálisan gondolkodni az meg kell az élethez :D

2011. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég sok időbe telt, mire rájöttem. Mikor megismerkedtünk nekem volt valakim, évekig csak barátok voltunk. De a legjobb barátom volt, vele éreztem a legjobban magam. Aztán szépen beláttam, hogy ez több, mint barátság, szeretem. Ahogy összejöttünk tudtam, hogy örökre vele leszek. Tervezzük az esüvőt.
2011. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sose éreztem ilyet, hogy valaki az "igazi" lenne. Voltak fiúk, akiket nagyon szerettem, de házasságot nem tudtam volna vele elképzelni. Aztán jött a (későbbi) férjem, és benne láttam meg azt, hogy családot alapítanék vele. De ilyet, hogy igazi.... hát nekem ez kimaradt az életemből.
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs is ilyen, hogy igazi, vagyis vannak olyan szerencsés emberek a világon, akik találkoznak olyan személlyel vagy személyekkel, akikre rá tudják húzni ezt az "igazi" szöveget.

Én az ilyet csak akkor hiszem el, ha egy 70 éves ember mondja, hogy azzal élte le az életét, akivel a legjobb volt neki. Csak a múltat és a jelent látjuk, a jövőt nem.

2011. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó akkor az a kérdés h mennyi idő után érezted h vele akarod leélni az életed?
2011. aug. 19. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A válaszom ugyanaz, a legelső pillanatban :) :(
2011. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most van az első olyan barátom, akivel azt érzem, hogy komolyan el tudnám képzelni az életemet. Vele nem rémiszt a gondolat, hogy egyszer talán hozzámenjek feleségül. Igaz még nem vagyunk együtt sok ideje (fél év), bármi megtörténhet, de remélem, nem fogok csalódni. Amúgy ezelőtt 4 komoly kapcsolatom volt.
2011. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, h bárkivel is leélném az egész életemet. Ez annyira durva, minél töb évet élek meg annál furább a gondolat számomra, de pl a párommal le tudnám élni az életem, viszont nem biztos h 10 év múlva le is akarom. A kettő nem mindig ugyanaz.
2011. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan két év után...Addig is rajongtam érte, szerelmes voltam, szerettem. De amikor teljesen komoly lett az elhatározásom és mély az érzés bennem, hogy akár Ő lehetne a gyermekem apja is az 2 év után volt.

Most iszonyúan haragszom rá, mert megbántott ma, de most is szeretem, nagyon...

21-L

2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!