Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi együtt töltött idő...

Mennyi együtt töltött idő után tudtad a párodról h ő az igazi?

Figyelt kérdés

Mi 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de nagyon jól megvagyunk. Mindent megbeszélünk, ha valami van, semmit sem hallgatunk el egymás elől. Jókat dumálunk, jól érezzük magunk, bármit csinálunk. Úgy érzem, megtaláltam, ő az igazi, nem lehet h ennek egyszer vége legyen. Tudom, h korai és nem is kell most eldöntenem, csak érdekel h azok, akik végül megházasodtak, meg évek óta együtt vannak, azok mennyi idő után érezték azt, h nekik a másik kell örökre?

köszönöm

19L


2011. aug. 19. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt-lemaradt
2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mivel halálosan beleszerettem, azonnal azt éreztem. De 2 év után vége lett. Aztán szép lassan rájöttem, hogy Az "Igazi" nem létezik, mert tulajdonképpen egy ábránd, a saját ideálodat akarod látni mindenkiben, akibe beleszeretsz. Tehát az "Igazi" nem létezik, csak vannak emberek, akikkel erősebben érzed az összetartozás élményét és jobban összeilletek.
2011. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5 perc:)és 5 nap után össze is költöztünk... ennek 8 éve, és semmi nem változott, "csak" lett egy gyönyörű gyerekünk is.
2011. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!