Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Őrülten féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Őrülten féltékeny vagyok! Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 hónapja együtt vagyunk! Osztálytársak vagyunk és pár hónap után mondtuk el egymásnak, és összejöttünk! Nagyon egyezünk mindenben, nem is veszekedtünk szinte! Csak az utóbbi időben nagyon féltékeny lettem egy lányra! A barátommal egyszer elkezdtünk beszélgetni arról, h kik néznek ki jól az osztályból...és ő mondott egy lányt, én meg mondtam 1 fiút! De természetesen nem akarunk azoktól semmit, legalábbis én nem a fiútól! A barátom minden nap hazahoz kocsival, csak mostanába azt a lányt is kiviszi a buszmegállóba!! És ha beszélgetünk csomószor szóba kerül a neve, a barátom hozza fel, meg mondja h milyen rendes!! De ez sztem már túlzás...már jó hogy nem őt viszi ki engem meg haza se hozna! Én pl. avval aki sztem jól néz ki, nem is dumálok! De a pasim...szó szerint kedveskedik a lánynak!! Pedig nem értem, ő nem ilyen csajozós, és rengetegszer mondja h szeret.. ez látszik a tettein is, mert segítőkész, figyelmes velem! DE amióta ez sűrűbbé vált, h kiviszi a csajt, azóta egyszer meg volt beszélve h ittalszik nálunk, és azt mondta h nem tud jönni, mert nem engedik a szülei...(EZT NEHEZEN AKARTAM ELHINNI) de aztán másnap eljött, és jóvolt! Amúgy együtt vesztettük el a szüzességünket. Akkor megbeszéltük h elmegyünk moziba, de azt is lemondta mert másnap érettségizett, és nem engedte az anyja! Mondjuk ezt tényleg elhiszem, mert én is tanultam volna a helyébe! Ja és arról az estéről, amit lemondott: tegnap mesélte h akkor a haverjainál kártyázás volt, és elment..de csak 7ig tartott..(arra gondoltam h emiatt nem akart jönni..és hazudott,) Amgy csak éjszakára nem engedték, mert nem voltak otthon a szülei, és nem akarták h ne legyen senki otthon éjszaka (ezt tudom h igaz, mert az anyja mondta nekem) Csak arra gondoltam h esetleg ott volt éjszaka ish..na mind1! Azt is sokszor mondja h csak velem akar lenni, örökre! Hiába ez pár napja volt! Az a másik gond h szex közbe történt egy kis baj:S a védekezéssel, és emiatt is nagyon fél:( ! Úgy érzem azóta rosszabb a kapcsolatunk:S, azt mondta már így fél a szextől, nehogy baj legyen! Ma is itt volt, és igaz ő akart maradni, meg várt rám 2 órát , h haza tudjon hozni..., de nem tudom feszültséget érzek :S , a csaj miatt, meg rátett az a szex dolog! :S És az a baj h a csaj sztem kihasználja, ott hízeleg h vigye ki meg ilyenek:S És nem ez volt az első csaj, volt egy másik osztálytársam aki hajtott rá:S De pasimnak nem teccett, mert nagyon kövér a csaj! Amúgy csak a kocsi miatt hajtanak rá, amúgy nem is törődnek vele, én vagyok az aki tényleg önmagáért szereti!! pl az a csaj akit visz a bmegállóba, az is kibeszéli a háta mögött!! Sztetek mit tegyek?:S Holnap elméletileg ittalszik, de sztem lemondja:S Most nem is szeretkezhetünk, mert megvan:@:( pedig lehet jót tenne! úgy láttam rajta h nem bizti h fog jönni, kérdezte h szeretném h ittaludjon?? én persze mondtam h igen! csak az a furi.. h régen ez alap volt! minden pénteken együtt aludtunk!
2009. máj. 7. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a te bajod, hogy álomvilágban élsz, még fogalmazni sem tudsz rendesen, azt sem tudod, hogy mit akarsz!ébresztő királylány, WELCOME TO THE REAL WORLD!
2009. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi:S csak ideges vagyok akkor nem tudok fogalmazni! itt zokogok!! ő az életem!! 1 éve szeretem!!!!!!! és nem bírom ki ha elveszi tőlem egy ilyencsaj...:S
2009. máj. 7. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon keszekuszák a gondolataid és a mondataid is. Ezt először rendezd le magadban, hogy most mi nem tetszik igazából(?). Az, hogy a pasid hazavisz egy lányt, ezért nem kell féltékenynek lenned.

Fiúként én is kerültem ilyen szituációba, és a végén szakítottam a lánnyal, mert nem voltam hajlandó elbarikádozni magamat a külvilágtól és csak az övé lenni (örökké) pont, 2 hónap után.


Ezzel _nem_ akarlak megijeszteni, de remélem Te is belátod, hogy semmi értelme nincs aggódni emiatt -> ha esetlegesen tévedek, akkor bármennyire is őrülten, iszonyatosan, égbekiáltóan szereted, nem ér meg annyit a fiú.


Szépeket!


Sárky

2009. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem akarom kisajátítani, és nem is teszem! sokszor vannak külön programjaink! csak az lett a fura, h amikor kettesbe vagyunk azt mondja h milyen szép az a lány! és milyen jófej!! amúgy nem azért vagyok féltékeny h hazavisz vkit...
2009. máj. 7. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írj privit,szívesen meghallgatlak,hasonló helyzetben vagyok én is!

2009. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? lehet ismerlek:$ tudom így hülyén hangzik...:D majd elmagyarázom ha egyezik az év?D
2009. máj. 7. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
25 leszek!
2009. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akk nem:D bocsi:D
2009. máj. 7. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj,de mondom szívesen meghallgatlak!
2009. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Felvettelek!
2009. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!