Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátom ne...

Mit tegyek hogy a barátom ne legyen ilyen őrülten féltékeny?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban voltunk bulizni,és ott voltak a volt o.társaim, meg még pár srác akikkel jóba vagyok,és a pasim közénk állt hogy ne beszéljek a legjobb haverommal,és kérdezgette őt is, hogy miről beszéltünk,meg múlt héten sem voltam itthon,és írtam a pasimnak,hogy nyugodtan hívhat,meg jöhet is,csak én XY-ékkal leszek. És kérdezgette facebookon meg msnen is hogy milyen srác meg micsoda? Hogy én neki erről nem szóltam. :| Meg a legjobb haveromnak is írt,hogy ki az akikkel leszek,nem mondtam neki? És nincs oka féltékenykedni.

16L a pasim 18. 2 hónapja járunk.


2011. aug. 20. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki féltékeny, még nem törvényszerű, hogy verni is fogja a nőt. Ekkora ökörséget...
2011. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ugyanezt foltette a pasid is
2018. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!