Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte trágyadombon élek?

Szerinte trágyadombon élek?

Figyelt kérdés
Évek óta van egy barátom akivel külön élünk. Ma felhívott, én éppen a konyhát takarítottam. Mondtam hogy már 2 kissebb szetetes zsáknyi szemét összegyűlt. (Spájzt meg szó szerint mindent takarítottam, tehát nagytakarítást végeztem) Erre beszól nekem hogy ritkán van takarítás? Felhúztam ezen magam, és mondtam neki hogy annak a 2 zsák szemétnek a nagyrésze az üres szatyrokból áll, mivel el szoktam rakni őket, de már túl sok összegyűlt. Elég sértőnek találtam a ritkán van takarítás beszólását. Mintha trágyadombon élnék! Nem sok kellett hozzá hogy megmondjam neki ha így gondolja, többet hozzám nem kell jönnie. Jogosan érzem sértve magam?
2011. aug. 21. 11:25
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy konyha nagytakarításánál 2 húsz literes szemetes zsáknyi "szemét" az sok???
2011. aug. 21. 12:10
 22/44 anonim ***** válasza:
85%
Nagytakarításnál nem sok,nálam eleve a szobában szokott annyi összegyűlni x) De a barátod biztosan nem gondolta komolyan és ne érezd magad megsértve:)
2011. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
86%
Szemétből igen is sok. Bor-ból már nem mondanám
2011. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan igazán nagy takarítás amikor az ember mindent kidob ami felesleges akkor nem sok egyáltalán. De egy kicsit felfújod a barátod beszólását. Biztosan nem gondolja, hogy koszos vagy vagy igénytelen, mert akkor nem lenne veled. Csak viccelt. Szerintem zárd le a témát.
2011. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem sok. De attól függ, hogy miket dobálsz ki, nekünk úgy gyűlt össze ennyi, hogy a spájzból egy rakat régi, nem használt dolgot összegyűjtöttünk.
2011. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
93%
Jaj de hisztis valaki... szerintem ezt csak gúnyolódva csípkelődve mondhatta, és viccnek szánta. Elég nehéz lehet neki ilyen hisztis csajjal...még te akarod a találkát lemondani? Ha még a barátod sértődött volna meg.. :D
2011. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem lovagolnál így rajta, akkor senki nem gondolná, hogy szemétdombon élsz, de akkor szakad be így az ember feje, ha megmondják neki az igazat. Nem lenne szabad észrevennie, vagy mi?
2011. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem: magadból indulsz ki? Mert bizony én rendszeresen takarítok, viszont nagytakarítást az ember nem csinál olyan gyakran. Meg mondjuk nem tudom hogyan esne neked ha te valamin dolgoznál (mert a takarítás is bizonyos értelemben az) és a párod meg beszólna valamiért. Egyébként ha jól gondolom fiú vagy ugye?
2011. aug. 21. 12:50
 29/44 anonim ***** válasza:
83%

Tulreagálod....


Bakker,telefonon keresztül elkezded magyarázni hogy mivel van tele a szemetes zsákod?ez gáz.


Különben is kiforgatod a szavait,nem azt mondta hogy kupiban élesz,ezt te mondod.

2011. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
83%

A kivetítés legszebb példája :)


(ld: projekció

[link]

2011. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!