Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már olyan emberben...

Csalódtatok már olyan emberben, aki nagyon fontos volt nektek és 100%-ra megbiztatok benne?

Figyelt kérdés
Hogy csalódtatok benne? Mikorra tudtatok megbocsátani?
2011. aug. 21. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmben. Gyakorlatilag egyik napról a másikra változott olyanná, hogy teljesen hátat fordított nekem, amikor pedig a legnehezebb időszaka volt az életemnek. Azóta nem beszéltem vele. És nem is fogok szerintem. Ennek már úgy 6 éve.
2011. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Hatalmasat csalódtam, de ha nem baj, most nem írnám le hogyan történt. Egy barátomban csalódtam. Viszont tanultam a dologból, ez az egyetlen pozitívuma. 17/L
2011. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Tulajdonképp csak véget ért a barátságunk, de ezt a döntést ő hozta meg, egyik napról a másikra (hanyatlást nem éreztem előtte a kapcsolatunkban), és úgy rázott le, mint egy utolsó senkit. Nem válaszolt hívásra, mail-re, ha mégis, akkor "majd megbeszéljük, majd visszahív", ezt persze addig húzta, míg nem láttam értelmét tovább zaklatni. Igazából ez volt a legnagyobb csalódás.. ha még odalökött volna valamit, hogy ő úgy érzi más életszakaszba lépett, vagy már nem sikk velem barátkoznia, megérettem volna, de ez szerintem nagyon alantas elválás volt a részéről, több éves, közeli barátság után.

Szóval megbocsájtásra nem volt szükség..

2011. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A barátnőkben már 12 évesen hatalmasat csalódtam,ez valahogy belémégett.Így inkább már csak felszínes barátnőket tartok,(20on felül vagyok már rég)akiktől semmilyen körülményben nem függnék sose.Ők számíthatnak rám,mert ha segítséget kérnek,akkor segítek,de ez semmi számomra.Én sose kérek senkitől inkább segítséget.


De a legnagyobbakat eddig a pasikban csalódtam.Elhittem,hogy igazán szeret,aztán pedig jól átvert és megláttam egy másik nővel...

Volt egy pár csalódásom már.Úgyhogy a szerelemre sem vágyom :D

2011. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó emberismerő vagyok. De totálisan csak anyában, tesómban meg a mostani legjobb barátnőmben (aki az is marad életem végéig) tudok megbízni!

12 lehettem amikor a "barátnőim" elég rondán átvertek, egy ronda hazugsággal.

2011. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, több emberben is. A volt legjobb barátnőmben, amikor rájöttem, hogy micsoda kegyetlen ember. Meg az anyósomban, amikor az otromba viselkedésével megbántotta a családomat. Egy tanáromban is, akit nagyon szerettem. Sajnos nem voltam jó emberismerő. És sajnos ilyenkor csak a rossz tapasztalatokból lehet tanulni. Ma már hamar észreveszem, ha valakire nem érdemes pazarolni az időmet, és jobb elkerülni.
2011. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23:00 mi a keresztneved? v annak a lánynak ?
2011. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! Tudom hogy règi kèrdès de azèrt válaszok,èn pont a mai nap volt lyen tesin nem csináltam a szekrènyugrást mert nem tudtam 😂tanárnö (egyben az ofőnk)kèrdezte mi a baj mert mostanság magambazárkózó vagyok (mindenre gyanakodott pl. Bántás ,női dolgok meg szinte minden)aztán mondta hogy több tanár is mondta már ,hogy nem olyan vagyok már mint règen ès itt felhozta azt a tanárt akivel nagyon jó kapcsolatom van ès neki règebben elmondtam egy olyan dolgot amit mèg a szüleim se tudnak ès a lelkère kötöttem ,hogy senkinek ne mondja el (ez 5 hónapja volt ) ...Erre elmondta ofőnek👹 hatalmas csalódás volt számomra.
2017. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!