Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy egy szó...

Ez normális, hogy egy szó nélkül leléptek?

Figyelt kérdés
Kedden kórházba kerültem, csütörtök este kiengedtek. A családom (nem velük élek, de elvileg jóban vagyunk) felém se nézett, egy fogkefét sem hoztak be, pedig éppen náluk voltak a cuccaim. Már egy hónapja tudom, hogy külföldre költöznek, de pontos dátumot nem tudtam, erre most látom öcsém Fb falán, hogy szombat este elmentek... Egy szót nem köszöntek el tőlem (én meg nem is tudtam, hogy most mennek). Oké, tegyük fel, hogy a kórházba a költözés miatti zűrök miatt nem volt idejük bejönni, de telefon, vagy Facebook, vagy valami?
2011. aug. 22. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normalis, erdekesen allnak hozzad....
2011. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, nem volt szép tõlük az biztos.
2011. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem csak nekem furcsa... Na mindegy, ez van :) Majd biztos jelentkeznek. Én nem fogok ezután, az biztos, legfeljebb karácsonykor :)
2011. aug. 22. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!