Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan ezért veszekszünk!...

Állandóan ezért veszekszünk! Te eltudnád viselni?

Figyelt kérdés

Párom állandóan kommentelget, lájkol facebookon. Bárki bármit kiír, szinte teljesen mind1 neki van hozzáfűzni valója. Kezdetben azt hittem, hogy csajozni akar de rájöttem hogy nem, csak "így szórakozik", vagy nem tudom miért jó ez neki.

Alapjáraton nem igazán kommunikatív típus nem komondottan szeret beszélgetni, chatelni imád. Van hogy kommentel valakinek, de ha öszefut az illetővel 2szót sem beszél vele. Arról már szerencsére sikerült leszoktatnom, hogy élete minden mozzanatát megossza az adatlapján. De erről nem tudom.

Újabban törli a kommentjeit(csak az adatlapjáról), hogy még véletlenül se láthassam és ne veszekedhessek vele. Én meg rászoktam arra, hogy egyből adatlapját nézem, ellenőrizgetem. Kezdek szánalmassá válni.

Másik dolog, ha valakit bemutatnak neki, vagy épp csak pár szót beszél egy illetővel már veszi is fel az ismerősei közé.

Annyira gyerekesnek találom, sőt kissé szánalmasnem is és nem tudom megértetni vele, hogy ez engem miért zavar!

És a hab a tortán, hogy egy közel 30 éves férfiról van szó.

Egyébként semmi gond nem lenne a kapcsolatunkból, de ezt a facebook baromságot képtelen vagyok tolerálni.

Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk.

Mit gondoltok?


2011. aug. 23. 12:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek van valami heppje. Ha egyéb már gondod nincs vele, nem tudom miért tiltod és ellenőrizgeted. egy időben a férjem Én kicsi farmozott, gyerekesnek tartottam, de nem tiltottam, el nem tudnám képzelni, hogy tiltsak neki bármit is, felnőtt ember, szabad döntésekkel. Aztán leszokott róla. Ha valamit tiltasz, az soha nem vezet jóra.
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ez valóban elég gyerekes!Engem is zavarna!Állítsd tények elé!Törölje magát,vagy vegyen vissza különben nem lesz jó vége!...
2011. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb mintha a kocsmába ülne nap hosszat és el inná a pénzeteket. Arról nem beszélve hogy részegen cirkuszolna veled.
2011. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ez egy embertípus, aki életében egyszer találkozik valakivel, de már rohan bejelölni fbn, így aztán többszáz ismerőse van és mindent kommentelget meg lájkolgat (szoktak reagálni a bejegyzéseire?). veled együtt én is a másik csoportba tartozom, és nem értem a dolgot. a helyedben én is szóvá tenném a dolgot, de amit te csinálsz, szerintem már nem egészséges. látod, nem tud róla leszokni, viszont szerncsétlennek titkolóznia kell előtted. próblj meg megbékélni a dologgal. mindenkinek vannak furcsa, sőt néha ellenszenves gyengeségei. neki ez. ne sárkányosodj el! :)
2011. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező neked az lenne a jó, ha nem kommunikálna emberekkel? Mert ha leszoktatod facebookról, attól még élőben ugyanúgy nem fog tudni 2-3 szónál többet beszélni.
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám tolerálni. De ki milyen típus...
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%

Édes Jó Istenem....! Ez lenne az életben a legnagyobb bajom!


Tudod, milyen gyerekes vagy most? Gyerekesebb, mint az, aki a Facebook-on lájkolgat, meg kommentel. Nem egy magas színvonalú szórakozás amit úz a párod, de mit árt vele és kinek? Ő ezt élvezi, szeret Facebook-ozni, mi ebben a baj? Jobb lenne, ha ütne-verne, kocsmázna, k...rvázna?


Tényleg szánalmas vagy.


Egy kapcsolatban ha valaki nem tudja tolerálni a másik kisebb hibáit, az nem alkalmas egy kapcsolatra.

Abban az egyben viszont egyetértek, hogy arról lebeszélted, hogy a magánélete minden mozzanatát megossza a Facebook-on, ebben teljesen igazad van, az intim, családi, magánéleti dolgokat, amiket amúgy sem kötnétek mások orrára, amit nem lehet az utcára kivinni, ismerősökkel beszélgetni róla az egy közösségi oldalra sem való.


De a többiben nem tudlak megérteni. Ráadásul még ellenőrizgeted is. Nem azért, hogy nem-e megcsal, vagy hasonló komoly dolgok, hanem azért, hogy lájkolt-e a Facebook-on. Hárpia vagy a rosszabb fajtából. :D Ne sértődj meg, nekem is vannak ilyen heppjeim a férjem teljesen ártatlan szokásaival kapcsolatban, próbálok is változni, mert ha nem teszem, végképp el fogok sárkányosodni.

32/N

2011. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hallod! ez az egész fészbuk dolog szánalom!!! Én is fent vagyok 1-2 hetente bele nézek ha jön valami! Ennyi! De az hogy lájkolgassak állandóan meg azon lógjak az egy kicsit gáz lenne!

Szerintem ez tényleg a 13-18 éves korosztálynak való!

2011. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Régebben ő is mindent kipakolt, és rengetegen kommenteltek neki. Elsősorban csajok, félreérthető flörtök. Csajoknak kedveskedő kommentek. Akkor figyelmeztettem hogy ezt nem fogom eltűrni, elvégre én vagyok a barátnője. Velem foglalkozzon, ne idegen nőket dicsérgessen.

Kirakta, hogy kapcsolatban és az ilyen jellegű kommentek megszűntek.

De az, hogy gyakorlatilag rosszul érzi magát, ha egy nap nem tud felmenni. Már olyan mintha beépítette volna a napi rutinban, a "facebookozást".

Nem szeretnék házi sárkánnyá válni, és megváltoztatni sem. Csak rossz látni és nem tehtek róla, de nagyon fel tud ezzel idegesíteni. Értelmetlennek találom az egészet.

Volt, hogy azért késett a megbeszélt találkozóról mert leragadt a facebook-on. Sztem ez egyáltalán nem normális.

És az igazi barátait is elhanyagolja, ők is szekálják, hogy függő és már csak a gép elött érzi jól magát.

És ez tényleg így van. Facebook látszat barátai fontosabbak már neki mint az igaz barátai.

Az hogy nem kommunikatív, arra értettem hogy nehezen enged közel magához bárkit is és számomra ezért is meglepő, hogy chatelni viszont imád.

2011. aug. 23. 13:36
 20/27 anonim ***** válasza:
47%

Még annyit: Nem értem, hogy várhatod el a párodtól, hogy felnőttként viselkedjen, hiszen ebből a kérdésből tisztán látszik, hogy te magad is érzelmileg, gondolkozásilag is gyerekebb vagy a gyereknél.

Ideje felnőnöd.

Elárulom, hogy nem a kis hülyeségeitől, buta hobbijaitól lesz gyerekes, vagy felnőttes valaki, hanem attól, hogy hogy viszonyul az élet dolgaihoz. Te pedig most olyan vagy, mint egy toporzékoló csecsemő.

2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!