Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van férje, vagy...

Akiknek van férje, vagy élettársa, és együtt élnek, a férfi odaadja nektek nőknek a fizetését mind?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok írjanak akiknek van közös gyerekük!De mindenkinek a véleménye érdekel.Léci kort ,nemet,és az írjátok oda van-e közös gyerek!Kíváncsi vagyok a válaszokra kinél ,hogy van a pénz kérdés!
2011. aug. 25. 15:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ideadja mindet, és ketten összetesszük amink van, és abból együtt gazdálkodunk. Mindent megbeszélünk ami nagyobb jellegű kiadás, és a közös pénzből vesszük meg. Van egy 1 éves kislányunk.

Én 24, férjem 28 éves.

2011. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk közös kassza van,a férjem fizetése és az én gyerekek után járó pénzem a közös bankszámlánkra érkezik.Mivel én vásárolok be ezért a kártya nálam van,ha neki szüksége van valamire akkor szól,hogy kell neki a kártya.De akármit vesz,a blokkot este lerakja az asztalra,pedig soha nem kértem tőle. :)


33/n és 2 közös gyermekünk van.

2011. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

Férj, nem adja haza a fizetését-szó szerint. 1+ 1 pocaklakó. Külön bankszámlánk van, de pontosan megmondja mennyit kap (meg is mutatja) és figyelemmel kíséri az én pénzmozgásaimat is, 100%ra bízom benne. Már az elején így állapodtunk meg, mert én tudom magamról, hogyha pénz van a kezemben, azt szórom....:)

30N + 34 FFi

2011. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
közös folyószámláról gazdálkodunk.. 3-7 évesek a gyerekek én sajnos 2 hónapja munkanélküli, ő dolgozik. 8 éves házasok vagyunk
2011. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

4 éve élünk együtt, evidens, hogy közösen gazdálkodunk, bár még fiatalok vagyunk, nincs gyerek. külön számlánk van, de mindketten tudjuk mennyi van a másikén, közösen gazdálkodunk. ha valaki magának akar valamit azt is megbszéljük, de még eddig sosem volt olyan, hogy valamit ne engedtünk volna meg.

közös az életünk, a pénz külön dugdosásának meg sutyi gyűjtögetésének mi értelme?

2011. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%

Nalunk a felesegem haztartasbeli. Csak en dolgozom. 2 gyerek. Az en penzembol finanszirozunk mindent: a csekkek ugye kulon vannak. a kajara kb 400-500 EUR megy el. Ez a paromnal van, ezen felul a paromnak havi 100 EUR kulon penze van(Fodrasz, manikur, ez+az). Jol gazdalkodik vele, amit megsporol, azt is tobbnyire a gyerekekre kolti meg gyujti nyaralasra. A nagy dolgokat kozosen beszeljuk meg, a kicsiken meg nincsen semmi vita. 20 alkalombol 1-szer 1-szer nem jon ki es tulszalad ez a havi penz. Olyankor szol es veszunk fel meg. A tobbi penzunk kozos bankszamlan van.


Egy kozos elvunk van még, hogy a gyerekeken igyekszunk nem sporolni.


37F (es 36N)

2011. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
első vagyok... nem értem miért kellett lepontozni.... azért mert én kezelem a pénzt? marha nagy kaland...sok hü.lye pi.csa.
2011. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%
sok hü.lye pi.csa. VAGY TE
2011. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
30 éves nő. 9. hónapban vagyok és ideadja mind. Ő nem tud vele bánni.
2011. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azért pontoztak le, hiszen ha elolvasod, a válaszok 80%-ban az összeset odaadja a férj és az asszony kezeli.

Így én sem tudom miért pontoztak le. De nem kéne azonnal támadni...

2011. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!