Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van férje, vagy...

Akiknek van férje, vagy élettársa, és együtt élnek, a férfi odaadja nektek nőknek a fizetését mind?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok írjanak akiknek van közös gyerekük!De mindenkinek a véleménye érdekel.Léci kort ,nemet,és az írjátok oda van-e közös gyerek!Kíváncsi vagyok a válaszokra kinél ,hogy van a pénz kérdés!
2011. aug. 25. 15:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

Akkora hulyeseg ez a pontozas. Kb ezerszer bolcsebbnek tartom magam, annal, mint amit a pontjaim mutatnak. Es hala Istennek az ismeroseim is. Csak egy parszor markansan fogalmazom a velemenyem es egybol jonnek a piros kezek. Ha irsz 5 jot, arra tobbnyire nem jon semmi. Neha 1-1 koszonom. De ha valakinek unszimpatikus vagy, akkor egybol jon a piros. Egyszeruen sz@rul van itt kitalalva a pontozas...


Lehet pirosozni, mert ez sem a temahoz tartozik...

2011. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ideadja. A bérpapirját is ideadja, ha kellene valamire.


Ő 180 ezret keres, én csupán 73-at viszek haza. De volt ez forditva is, mikor én kerestem többet. Az, hogy éppen ki gazdálkodik, attól függ, hogy kinek van több ideje elmenni a boltba. Kb 1 évvel ezelöttig ő gazdálkodott, mert ő járt a boltba. Most én. Bár neki jobban ment a dolog, én is igyekszem spórolni, és most már ő az, akinek fogalma sincs, hogy Pl mennyibe kerül 1 kg kenyér. (meg is lepődött nemrégen, mikor éppen együtt vásároltunk, és rászóltam, hogy ne itt vegye a kenyeret, mert máshol finomabb, és olcsóbb is. :)) )

2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
Totál közös kasszán vagyunk, a nagyobb kiadásokat megbeszéljük. 31N, 30F + 1F :)
2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
96%

Közös bankszámlánk van, mindkét fizetés odamegy. A pénzt én kezelem, a pénzügyi döntések is az én felelősségem( pl. bankváltás, anno magánnyugdíj pénztár váltás, stb.) Nem azért mert én akarom, hanem mert ő olyan férfi, aki nem ért a pénzügyekhez. Hó elején mondom neki, hogy vegyen le annyit, ami neki kell, (nem számoltatom el vele, ő tankolja a kocsit, a motort, + egyéb kiadás) A kikötésem annyi, hogy utána már ne nyúljon hozzá, mert én beosztom a maradékot, és annyival számolok. Ezért mindig kicsit többet vesz le, mint ami kell, de drága szivem hóvégén kisegít, ha rászorulok. (Egyébként egyformán keresünk)


35N + 36F gyerek nincs, 8 éve élünk együtt, 2 éve házasok

2011. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
Mért kéne odadni?
2011. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a 3negyedét adja ide.

A többivel azt csinál amit akar.

2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
Mind egy forintig ideadja, ez valahogy nem is kérdés, 1 és 3 éves gyerekeink vannak.
2011. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Az egészet
2012. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nálunk apám kezeli a pénzügyeket, anyám összes fizetése is az ő számlájára megy.

Nekem most nincs élettársam. Amikor még volt, akkor úgy csináltuk, hogy X összeget beraktunk közösbe, a maradékkal pedig magunk rendelkeztünk.

2014. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!