Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (17 éves fiú vagyok) Az apám...

(17 éves fiú vagyok) Az apám egy alkoholista és tönkreteszi az egész családot, terrorizálja anyámat, mamámat. Az öcsémmel (11éves fiú) már lelkileg nemnagyon bírjuk. Mit tehetnénk? Nagyon kéne a segítség.

Figyelt kérdés
Minden mozdítható tárgyat elad akár 50 forintért is,csak nekünk legyen rossz,nemérdekli őt semmi.Anyámat 8x már minimum megütötte,most legutoljára beszakadt a dobhártyája.A villanyt mindenhol felkapcsolja,mikrót is elindítja 90 percre hogy mennyen a villanyszámla +a vizet is folyatja hogy legyen nagy számla,amit majd mi fizethetünk.Rendőrség sokszor volt itt,de egyszer se vitték el.Nem tudom mit csináljak, megfogunk mindannyian őrülni már,ő uralja az egész házat,mikor nem is az ő nevén van.
2011. aug. 26. 20:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
hát igen...nekem 12 éve elhagyott nayám apu alkoholista volt agyvérzést kapott és itt vagyok 20 éves lány...amióta aput elvitte amentő nem tudok enni füvezek napi 3-4 szzál szétt dolgozom a fejem és még áápolom is...szerinted mi lesz velem fél év mulva?,...hidd el nagyos ok embernek van hasonló rossz élete....nálunk is RENGETEGSZER voltak rendőrők....
2011. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kihívjátok a rendőröket, és az ő jelenlétükben kirakjátok.

Csak veletek ilyen nagy a pofája, ha rendőr lenne ott, 100% hogy meg sem szólalna.

2011. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi is hívtunk rendőröket. Azt mondták, amíg vér nem folyik, nem tudnak tenni semmit!!!

Úgyhogy semmi nem változott. Csak nehogy az apám vére fojjon a végén! :@

2011. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni a gyámügyet/Gyermekjóléti szolgálatot, és mondd az, hogy gyermekbántalmazásról van szó. Fontos: anyagi okokra hivatkozva nagyon nehéz egy családnak segíteni. Lehet nem lesz jobb, de hátha ki tudnak emelni a családból.
2011. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ki kell lakoltatni! Ne segítsetek semmiben valahogy érjétek el hogy elvigye a rendőrség!
2021. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!