Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy pasi...

Szerintetek gáz, ha egy pasi nem jön ki elém a buszmegállóba?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy randit. Ő abban a városban lakik ahova én megyek, tehát busszal megyek. Viszont utána tömegközlekedéssel kell elmennem oda, ahova beülünk, ő pedig ott fog várni, nem jön ki elém. Nekem ez annyira furcsa. Egyedül azért nem mondom vissza az egész randit mert nincs bérlete, és így valamilyen szinten érthető. Szerintetek? 19/L
2011. aug. 27. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy nem megy ki eléd, hanem az, hogy nem ő megy oda, ahol te laksz.
2011. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 yuda ***** válasza:
51%

Szerintem ha megbeszéltetek egy helyet és időt, akkor miért lenne gáz?

Ott találkoztok, ahol eredetileg megbeszéltétek nem?

Mi a problémád?

Szeretnél máshol találkozni vele, akkor ne velünk beszéld meg, mert ez milyen már. . .?!

2011. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Az, hogy nem ő jön ide az nem gáz, mert nem akarom, hogy jöjjön különböző okok miatt. Én mondtam, hogy inkább én akarok menni.
2011. aug. 27. 09:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég gáz,első randin főleg.

Párom mindig kijött elém (kivéve ha beteg volt vagy valami olyan dolga volt amire én mondtam hogy haladjon,tudom az utat egyedül is,de ez ritka volt)


De expasik is mindig kimentek elém.

2011. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pedig jól éreztem magam nagyon.:) Kiderül még később mi lesz.
2011. aug. 29. 16:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Elém minden áldott alkalommal kijön. Ha én megyek kikísér. Ennek már lassan öt éve. És imádom ha látom amikor beér a busz/vonat, és ő ott vár rám. Ez köztünk szinte nem is téma, természetes.Ezért IS imádom őt már ilyen régóta.

Az ahogy mondod nem para, hogy Te mész, de azért igazán kimehetne eléd, de ha jól érezted magad, akkor ki tudja :) Idő kérdése és megismered. Én annak szurkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy Neked a legjobb kedves Kérdező!


23/L

2011. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!