Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám takarításmániája a...

Anyukám takarításmániája a sírba tesz! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Naponta 5x porszívózik, minden egyes helységben.

Egész nyáron arra kellett kelnem, hogy ő 8-kor beront a szobámba és porszívózik.

Este 11-kor csinálja az 5.-et, az sem zavarja, ha már alszok.

Múltkor itt voltak a barátnőim, a földön ültünk, dumálgattunk.. Erre megjelent anyám a porszívóval :S Nagyon gáz volt.. :S


Mit tehetnék? Már beteges ez az egész! Ja és közben meg folyamatosan panaszkodik, hogy ő milyen fáradt.. De ha én megcsinálok bármit itthon, az úgy nem jó, és ő is megcsinálja utánam ugyanazt. Így már inkább nem is segítek neki.. Még akkor én vagyok a szemét..


15/L


2011. aug. 27. 13:45
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Nagyon nem tudsz ellene tenni semmit. Ő ilyen, de még mindig jobb mintha az ellenkezője lenne!:)


Én is ilyen vagyok, nagyon szeretem a rendet.Bár napi 5x, én sem porszívózok.:)

Nálunk épp fordítva van. Ha anyám megcsinál valamit,és újra megcsinálom, mert nem érzem annyira precíznek,és tisztának ahogy ő csinálja..

Van egy 16 hónapos fiam is.:)Együtt élünk.

Ha pl. anyám tisztába rakja , akkor én utána biztosan megigazítom.Ugyan ez az öltözésnél is...valamit mindig ferdén ad rá. Mostmár megtiltottam neki, hogy bármit is csináljon a mi környezetünkben, mert egyszerűen nem tudom elviselni, ahogy ő mos, vasal, takarít...ez van. Én is ilyen abnormális vagyok..

Pl. múltkor nem voltunk itthon, és kimosta a fiam ruháit..nem bírtam megállni,és utána mostam én is.

Bár nálunk ebből veszekedés nincsen MÁR. megegyeztünk, hogy mindenki a saját portáját takarítja stb..

Igy nincs gond. Mond meg anyukádnak, hogy a te szobádban te takarítassz.Nem kell bejönnie stb..Biztos meg tudod vele beszélni.Esetleg, kérdezd meg, hogy hogyan csináljad, ahogy neki is megfelel.

2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
bezárod a szoba ajtót ( ha van ajtó + zár ) am panel vagy kertes ház? mert ha panel akkor ott általában hétköznap 20:00 ig lehet zajongani h.végén meg 18:00 kérd meg az egyik szomszédot hogy jelentse fel anyád a ,hogy este 11 kor porszívózik XD
2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

Szerintem fogadd el, hogy ilyen az édesanyád! Ha nem megy, akkor válts sulit és költözz koleszba, vagy várj még 3 évet, utána jön az egyetem!

Ez lehet nála betegség is, lehet, hogy nem tehet róla...

2011. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Ha bezárom, akkor képes hetekre megsértődni és hozzám se szól.

Amúgy kertes ház

2011. aug. 27. 14:02
 15/28 anonim ***** válasza:
És ha elrejtenéd előle a porszívót??
2011. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Vagy menjen a szomszédokba porszívózni, egy-két ház után már biztosan elfárad és megunja.
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Van itthon 4 porszívónk :D

Minden emeletre 1, +1 tartalék..


Különben sem tudnám hova elrejteni

2011. aug. 27. 14:09
 18/28 anonim ***** válasza:
Vidd át barátnődékhez a porszívót, egyet tarts otthon. Jobb ötletem nincs.
2011. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Van egy jó ötletem!

Küldd át hozzánk!


:D


Ablakot mosni nem szeret véletlenül? :D

2011. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
0%
Mi lenne, ha csak elfogadnád, hogy ilyen?
2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!