Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El bírnátok viselni az ilyen...

El bírnátok viselni az ilyen helyzetet? Mit érezhet a felesége?

Figyelt kérdés

Konkrétan Kovács Lázárra gondolok,akinek egy félrelépéséből született egy gyereke,és a nő is megtesz mindent ,hogy rivaldafényben legyen...

nagyon sajnálom a feleségét,mert nem elég elviselni a tudatot,hogy megcsalták, még az is emlékezteti rá minduntalan, hogy tudja,van az afférból egy gyerek is...


2011. aug. 28. 10:28
1 2 3
 11/24 Hailey13 ***** válasza:
azthiszem ráadásul az az undorító nő a SZERETŐJE volt, igaz? tehát nem csak egyszer véletlen megtörtént..
2011. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Annyira szanalmas, hogy igy gondolkodnak egyesek. De ezert is van annyi boldogtalan ember. Pedig letezik ezen a foldon szetetet is es megbocsatas is. Emiatt maradhatott vele a felesege.

Egyebkent meg a magyar celebek tobbsege nem gazdag. Es honnan tudjatok egyaltalan, hogy a feleseg, mielott hozzament volna a Lazarhoz szegeny volt. Lehet, hogy epp ellenkezoleg, jol allt anyagilag vagy gazdagabb csaladbol szarmazott. Es egyebkent is, nem minden a penzrol szol. Bar mindenki magabol indul ki.

Szerintem kar ezen gondolkodni, hogy mit erez a feleseg, mi zajlott le abban a csaladban, azt csak ok ketten tudjak. Ugysem tudja meg senki, min mentek keresztul.

2011. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nagy a lelkem azért:)

A gyereket én s sajnálom,természetesen...

Ő nem tehet semmiről.

Ellenben az anyjával, aki szerintem azt hitte, megfogta magának vele az aranytojást tojó tyúkot.

2011. aug. 28. 10:53
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

"Pedig letezik ezen a foldon szetetet is es megbocsatas is."


Igen, csak itt nem egy szimpla félrekufirc volt, hanem az egész egy ország előtt játszódott.

2011. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az is elég szánalmas, hogy 10 millió ember előtt a földbe döngölnek, porig aláznak és még jó képet is vágok hozzá. De én nyertem, mert velem maradt a férjem! Yes, engem választott hülye p.csa, ez nem jött be hehe. Mindenkinek a saját döntése hogy együtt marad-e egy olyan emberrel aki nem szereti igazán. (Nem kell ezért senkit elítélni, sajnálni, de piedesztálra emelni sem, hogy jaj de nemes lélek, mert megbocsájt) Mert hogy nem szereti, hisz mennyi ideig csalta azzal a banyával. Szerintem a feleség részéről ez nem a pénzről szól, hanem arról hogy hiába csináltattad fel magad hülye ribanc, akkor sem kapod meg a férjemet, és azért is vele maradok, nehogy már az legyen amit te akarsz. Ő az enyém és kész. Véleményem szerint itt a Lázár részéről dominál jobban a pénz, gondolom nincs kedve vagyont felezni. Vagy ki tudja. Nem egy olyan nőről hallottam már akik az anyagi jólét és a kényelem oltárán áldozták fel a büszkeségüket, és csendben tűrték hogy a férjük csalja őket. Két lehetőség van. Lázár akkora ász hazudozó hogy ennyi ideig mit sem sejtett a felesége, vagy nem, és a felesége rég sejtette hogy van valakije. Szerintem az ő családi életük rég nem a szeretetről szól. De hogy a tiszteletről nem az fix.
2011. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

az egész csak színjáték.

ha nagyon akarta volna ez a Lázár gyerek, akkor titokban marad az egész, mert sztem van annyi pénze, amivel betömi a szeretője száját, és kész el van sikálva.


de mindenkinek kell a címlapfotó, mert az meg még több pénz.

szerintem sok más ismert ember tart szeretőt, csak nem olyan hülye, h még ki is teregeti. mert tiszteli annyira a szeretőjét meg a párját meg saját magát, h nem hozza ilyen kellemetlen helyzetbe.

2011. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit ellentmondásos amit írtál. Az hogyan is tiszteli a párját aki szeretőt tart? Nekem a kettő nem fér össze valahogy.
2011. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A csaj folyamatosan zsarolta, egyre többet és többet akart, nem tudom pontosan, de úgy kb. a lehetetlent, úgyhogy ez kellett hogy legyen a vége, hogy kiteregette.
2011. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
a minimális tiszteletre gondolok, ami minden embernek jár. tudom, persze visszás szitu, de ha már valaki odáig eljut, h félrekeféljen, legalább ne alázza meg ennél is jobban azt, aki ennek ellenére kitart mellette.
2011. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Lázár a szeretőjén kívül, útszéli lányok szolgáltatásait is igénybe veszi, mert ott kérhet olyat, amit otthon nem biztos. Azonkívül rendszeresen jár hozzájuk. Ezen mit lehet megbocsátani, soha nem fog változni.
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!