Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Eltűrnéte...

Mit szólnátok ehhez? Eltűrnétek ezt a bánásmódot?

Figyelt kérdés

Két kisgyerek anyukája vagyok, a pici 11 hós, itthon vagyok vele gyesen.A nagy 4 éves, ovis, de nyáron ő is itthon van.A férjem dolgozik, így szinte egész nap egyedül vagyok a fiúkkal, segítségem nincs.

Ha kiteszem itthonról a lábam, akkor is a játszótér az úti cél.

Ma megkért a húgom, hogy szaladjak ki vele a piacra( évente 1x ha hazajön), 1 órát voltam távol, a fiúk már felébredtek, kértem adjon reggelit nekik.

Hazajöttem, mindegyik még pizsamában, se nem ettek, se nem ittak, leginkább azért voltam dühös, mert egy pohár vizet sem adott ebben a melegben nekik.Megjegyzem, hogy még életében nem etette meg egyik gyerekünket sem.

Persze megkaptam, hogy én lassan 5 éve lógatom itthon a lábam( két szülés között is dolgoztam 1,5 évet, csak ezt hajlamos elfelejteni), ő bezzeg gürizik napi 8 órát és hazajön akkor elvárom, hogy foglalkozzon a fiúkkal is.Szerinte én nem tudom mit jelent egész nap dolgozni, gondolom a fiúk maguktól nőnek fel és az otthonunk is öntisztuló, a lényeg, hogy csúnyán leordított amiért szólni mertem, hogy a fiúk nem ittak.Persze én csavarogtam el a napot( egy teljes órát), holott sehova nem járok, ha megyek is valahova, akkor viszem a gyerekeket magammal, szó szerint értsétek, hogy az 5 év alatt egy napot, éjszakát sem töltöttem még a gyerekeim nélkül.

Olyan csúnyán kiabált velem és idegbetegnek nevezett, hogy ezt most úgy érzem, nem tudom megbocsátani, mert én mindent megteszek, hogy jó legyen a családomnak és ő semmibe veszi a munkámat.

Nagyon őszintén megbántott, de még bocsánatot sem tud vagy nem akar kérni.

Ti eltűritek a férjetektől az efféle viselkedést?


2011. aug. 28. 13:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,miről beszéltek?!? Mi az,hogy rábízni! Könyörgöm,az apja. Vagy nem szeret velük játszani,vagy csak nézni őket és örülni? Egy gyerekre nem vigyázni kell,hanem csodálni,hogy a sajátjai,hogy enné meg a fene a férjedet kérdező! Szívesen lehánynám a helyedben,sőt még a nevedben is. Nagyon gáz,mikor az ember erejét,meg munkáját semmibe veszik és szerintem a gyereknevelés nagy meló.
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Nézd, régen mikor a papa is és a mama is dolgozott akkor ha úgy adódott ,akkor papám megfőzőtt, hogy ne a mamának kelljen éjszakás után.

Mama nyúgdíjas lett és csak a papám dolgozik. Mamám pedig otthon maximálisan kiszolgálja a papámat! Mire hazajön a leves már kimerve, asztal megterítve.

Egyszer hazajött a papám ,és nem volt kimerve a kaja, csak a fazékban volt a leves a tűzhelyen... és papám inkább nem evett, mert miért nem merte ki papám!

Ő már ehhez hozzászokott. És neki így normális.


Jogos a haragod, de én figyelmeztetlek, hogy miattad is vannak, ilyen állapotok!

2011. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Miért kell minden pasinak mindent a szájába rágnia egy nőnek vagy a szüleinek? Ennyire hülyék vagy csak tettetik? Nem hiszem el, hogy ennyi gógyi nincsen, hogy hol a gyerekruha vagy ha télleg nem tudja a csapot sem találja??? :S Nagyon gáz... Szégyelje magát a párod!

Énnekem is az jutott először eszembe, hogy akkorát lekevertem volna Neki a helyedben, hogy ihaj. De hülyét hülyére pofozni? Többet árt, mint használ...

2011. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Nagyon el van kényeztetve ez a pasi.

Neki is kellene mondogatni hogy te egész nap itthon ingyen gürizel ő meg lógatja a lábát a munkahelyén!:D


Azért megnézném milyen pofát vágna!

Lehet hogy neki ez kellene mert el van kanászodva és élvezi a helyzetet!

2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Hát én szépen oda tenném, hogy csinálja amit én. És utána még cseszegetném is.
2011. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van a férjednek. A nőnek a feladata a gyerekkel foglalkozni de te úgy látom egy begyöpösödött, idegbeteggé váltál. Szerencséd hogy a férjed még nem dobott ki.
2011. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%

Kedves utolsó! Te a vadonban nőttél fel, azt látom...

Nem te vagy a férj?

2011. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem tűrném el, elég szomorú és sajnállak is, hogy miközben te ennyit fáradozol a nevelésükben, ő nem képes semmit sem csinálni. Apa létére elég fontos lenne és talán igazán minimum lenne az, hogy legalább megitassa őket.. ha már felöltöztetni nem bírja ... Ez nem egy apához illő bánásmód.
2011. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
83%

Meg sem tudom fogalmazni, amit akarok, annyira bosszant.

Mi az, hogy jogos-e az elvárás? Egy szülő, egy apa felé nem elvárás, hogy vigyázzon a saját gyerekére, hanem természetes!


Nem hiszem el, hogy egy férfinak a szájába kell rágni, vagy egyáltalán meg kell magyarázni, hogy ha a gyerek szomjas, akkor itasd meg. Ennyire degenerált nem lehet.

2011. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

15:27-es!


Lehet, hogy begyepesedtem és idegbeteggé váltam, mert évek óta csak és kizárólag a gyermekeimet nevelem, amit nagyon élvezek, de mellette itt a háztartás is és ez a monotonitás bizony néha lehangol.

De ha már a nő feladata a gyereknevelés, akkor a férfié az, hogy eltartsa a családot!Igaz?Ha nálunk a nagyszülők anyagilag nem segítenének, felkopna az állunk!

2011. aug. 28. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!