Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Máshogy...

Én reagálom túl? Máshogy kellett volna?

Figyelt kérdés

A párommal szerettünk volna ma elmenni strandra. Kérdezte, hogy szeretném e, ha jönne velünk valaki, vagy kettesben akarok e menni. Mondtam neki, hogy szeretnék vele kettesben menni. Erre megkérdezte az unokatesóját, hogy eljönne e velünk. Igaz, hogy nagyon sokat segít nekünk, meg megérdemli, de csak a párommal akartam lenni.


Hát persze, hogy mérges lettem, mert tudta, hogy balhé lesz ebből, mégis elhívta. Összevesztünk és nem mentünk sehova. Azóta nem beszél velem.


Nagyon keveset találkozunk hétközben, sőt még hétvégenként is dolgozik vagy ő vagy én.

Csak annyit szerettem volna, ha kettesben eltöltünk egy délutánt.


2011. aug. 28. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
No de legalább nem voltatok fáradtak. Am szerintem túl reagáltad.
2011. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt meg hogy? Megkérdezi h kettesben akartok-e menni, megbeszélitek hogy ketten mentek erre elhív mást is? Én nem beszélnék vele addig míg bocsánatot nem kér
2011. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Te vagy a női oldal ugye?

Sztm túlreagálod nem is kicsit.

Mi a baj abban, ha hármasban mentek főleg ha a másik féltől rengeteg segítséget kaptok.Meg akarja hálálni.

Nem ismerem a szitut de lehet, hogy ha nem segítene ennyit sem látnál a párodból.

Figyu, egy jó tanács, ne követelőzz, meg van neki a saját baja, azokat a perceket, órákat vagy napokat élvezd ki amikor együtt lehettek.

Egy ilyen hisztivel amit most feleslegesen kivertél nálam is elvágtad volna magad.

Nem bántásból kérdezem, de gyakran csinálod ezt?Mármint, hogy cseszegeted, hogy legyetek együtt többet?

Ha igen, lehet, hogy ezért dolgozza halálra magát, mert mindenhol jobb, mint otthon.

Ha olyan vagy, mint amit most leírtál én sem sietnék hozzád haza.

Sajnálom.

2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem beszélnék vele míg rá nem jön hogy talál jobbat. Lehet lett volna rá magyarázata, de hisztizni mindig könnyebb.
2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

neked van igazad!!ne hgyd magad4kérjen bocsánatot!persze,érthető,h egy délutánt vele szerettél volna tölteni!

vmi biztos volt vele,h mégis elhivott vkit.

2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a bocsánatkérős fajta.
2011. aug. 28. 19:19
 7/16 A kérdező kommentje:

19:19


Igazad van, ez egy óriási kérés a részemről, hogy kettesben legyünk egy délután erejéig.

Szörnyeteg vagyok sőőőt még hisztis is.

Köszönöm az észrevételt.

2011. aug. 28. 19:23
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti nem kérnék bocsánatot. Én nem hagynám magamat irányítani, mert én hordom a nadrágszíjat a házban.
2011. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj hogy elhívta őt hanem hogy megbeszéltétek és ennek ellenére is ezt csinálta
2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Emberek olvassátok már el a kérdést!


Megbeszélték hogy ketten mennek,erre a pasi meghiv mást.Ez egyszerüen bunkóság.Ha nem kiváncsi a véleményedre ne kérdezzen meg,de ne csinálja pontossan az ellenkezőjét annak amit megbeszéltetek.

2011. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!