Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen idióta...

Hogy lehet ilyen idióta neveket adni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, aki nagyon különleges nevet akar a gyerekének adni, de miért nem gondolnak bele hogy a gyerek egyszer felnő? Vagy az iskolába/óvodába/gimibe jól megszivatják a neve miatt.


Ilyen nevekre értem : Abélia, Orália, Agrippína, Atlanta, Gyopár, Piusz, Jácint, Szittya stb és még sorolhatnám.


Némelyik név ténylegesen félreérthető, némelyik még rosszabb lesz vezetéknévvel mint önmagába.


Miért akar rengeteg szülő ilyen ritka (és sokszor ronda) nevet adni szegény gyerekének? Nem gondolnak bele?



Neked van fura nevű ismerősöd? Vagy hasonló sztorid?


Mi a véleményed erről?


2011. aug. 29. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
11%
lett volna ilyen nevu osztalytarsak a suliba, biztos minden nap a wc-be dugom a fejet :)
2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy barátnőm kislányát Aminának hívják. Szerintem ezzel nincsen baj. De amiket felsoroltál, azok nekem sem tetszenek.
2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
88%

Talán mert a szülőnek ez tetszik. És mert nem az alapján dönt, hogy "jajj, mit fog szólni az oviban a Nikike".

Egyébként Gyopár nevű ismerősöm van, nem is gyerek már, de soha nem hallottam, hogy valaha csúfolták volna a neve miatt..

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
93%
Amit te rondának tartasz, az valószínűleg másnak tetszik. Én csak a marlonbrandótól és orsós zsanklúdfandamtól megyek a falnak.
2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
84%
Jácint-al pl szerintem semmi baj nics az már régen is volt név. Egyszerű a magyarázat szerintem különlegessé akarják tenni a gyerakaiket ezért adnak ilyen barom neveket! Főleg had ne mondjam ki melyik fajta ad ilyen sz*r neveket, hogy: Rómeó, Renátó..stb, de ilyenről is hallottam, hogy orsós dízel :D
2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
75%
Van egy ismerosom,akit Taksonynak hivnak.Na ennek se gondolkoztak a szulei.A gyereket takonynak csufoljak.
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
52%

A fiam osztálytársai között van Abigél, Benedek, Sólyom, Hanna, Tamara.

A családban van Farkas, Kolos, Nándor, Domonkos.


Csak először furcsa, de aztán megszokod! A gyerekeknek fel se tűnik, és a srácok amúgy is tök jó fejek!

Felnőttként meg nem illik megrökönyödni!

:)

2011. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
10%

Nekem a lányom Kloressza.

Néhányan csúfolták már, de leköpi őket.

2011. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim válasza:
75%

Akit csúfolni akarnak, az csúfolni is fogják, névtől függetlenül. Sajnos ilyen világban élünk.

Szerintem ezen minden gyerek átesik.

2011. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 reptoid ***** válasza:
58%

tyrael

Az ezotériában is így jön belőled a hülyeség ugye?

Nyomorék...

2011. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!