Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a jövőtervezé...

Hogyan vegyem rá a jövőtervezésre?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyok a párommal, ebből 2 év óta együtt is lakunk egy albérletben. Nagyon szeretjük egymást, de amikor bármilyen jövővel kapcsolatos kérdésről van szó, azt mondja, hogy nem tudja mi legyen, ő nem tervez előre. Legyen szó akár arról, hogy hova menjünk holnap este sétálni vagy mit akar csinálni miután megszerzi a diplomáját. Sajnos így nem tudok vele semmit eltervezni, pedig most szeretném bővíteni a leendő házam, de ő erre se mond semmit, hogy tetszik-e neki az ötlet vagy hogy ott akar-e majd lakni velem.

Most ő nem szeret engem vagy tényleg vannak olyan emberek akik ennyire a mának élnek? Nagyon szeretném, ha rá tudnám venni arra, hogy gondolkodjon el azon, mit akar majd, mert így céljai sincsenek.


2011. okt. 24. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Tőle kérdezd ezt meg.
2011. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én amikor már azt mondtam, hogy nem tudom hogy lesz, akkor már rég nagyon is tudtam a választ. Nem akartam azzal a párommal tervezni. MÁr nem szerettem. Tervezett velem gyereket, esküvőt én mondtam, hogy gyerek majd 30 éves koromba, mert igazából elzárkóztam még a gondolattól is.. nem szerettem.

Mostani párommal már tervezzük az esküvőt (idén) és a babát (két éven belül).

Nem feltétlen ez zajlik a te párodban is, de le kéne ülni megbeszélni vele.


23/Nő

2011. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
ülj le a pároddal bezsélgetni erről.
2011. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már beszéltem neki ettől, de annyival elintézte, hogy ő ilyen, nem tervezgetős.
2011. okt. 24. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

és egyébként érzed, hogy szeret? Nem változott a viselkedése? Ha minden ugyanolyan mint eddig, szeret, olyan mint eddig akkor nagy baj nem lehet.

Ha nem tervezget, akkor tervezz te. Pl. "Szívem, holnaptól akkor ez, meg ez van". És akkor el kell fogadnia.

2011. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok egymáshoz ha ennyivel leráz..
2011. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha az elmúlt négy évben végig ilyen volt, akkor ő ilyen. Rávenni nem tudod. Vagy megszokod, elfogadod, vagy nem.


Ha csak mostanában, akkor vészcsengő, mert akkor valami gond van.

2011. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig is ilyen volt, nem változott meg. Akkor most nő létemre egész életemben én fogom őt irányítani?
2011. okt. 24. 14:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha vele maradsz, akkor igen.


Nézd, az a baj, hogy négy éven át ezt megszokta. Ha ehetett volna egyáltalán változtatni, akkor azt az elejétől.

De most? 4 év után új szabályokat lefektetni reménytelennek tűnik.

2011. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*lehetett (bocs)
2011. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!