Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

1. Nálunk most úgy van, hogy egy hónapban 3X lehet chipset, csoki, cukrot, meg minden ilyet venni. A gond az, hogy az apám állandóan elveszi. Kibontom a chipset, aztán a nagyim szól, hogy vigyem már fel a kimosott, kivasalt ruhákat. Lemegyek és mire visszajövök a chipsem már apám kezében van és eszi. Máskor meg kéri, hogy adjak egy kicsit a sósmogyimból. Odaadom neki a zacskó, erre ő a háromnegyedét kiönti a markába és elmegy.

2. Tévézek, erre ő odafekszik mellém és elkapcsolja.

3. Ma ebédnél ezeket kérdezte: Akkor most hány éves is vagy? Hanyadikba mész? Ki az osztályfőnököd?

Én azt hittem, hogy ott vágom magam hanyatt. Nem tudja? Ha mégis, akkor ez rossz vicc. De egyáltalán nem úgy néz ki. 13 éve semmit nem kérdezett rólam. Pedig 13 vagyok.

4. Lovagolni járok. Apám azt mondja, hogy nekem nem ezt kéne tennem, hanem tanulnom és takarítanom kéne. Meg vigyázni a húgomra.

5. Nyári szünetben minden munkanapon felkeltett 8-kor és egész délelőtt takarítanom kellet.

13/L


2011. szept. 1. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
egy cipőben járunk,csak nekem anyukám csinálja ezt :/...
2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

Tudod, irigyellek, hogy ilyen problémáid vannak apukáddal, hogy elveszi a sósmogyoródat. Örülnék neki, ha köztünk lenne, és ezen mérgelődhetnék.


Mellesleg nálunk nem volt divat az enyém-tiéd. Amit vettünk, az mindenkié volt. Nem tudtam és nem is tudok semmit úgy megenni, hogy ne osszam meg édesanyámmal (már csak ő van.)

2011. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
chipsesben egyet értek vele, nem kéne annyit enned mert nem egészséges és elhizol tőle
2011. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És ő hogy-hogy otthon volt délelőttönként?
2011. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szmájli444 válasza:
Ezért otthon számolunk Emese. Vagy Éva...
2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces ahogy leirtad, de amugy megértelek, ezek az apróságok egy idő után tényleg elképesztően idegesitőek tudnak lenni.

Szerintem sok mindent nem tudsz tenni, fogadd el, ő ilyen.Ezek még annyira nem nagy problémák, tudom, hogy ez neked nem vigasz, de máshol sokkal nagyobb bajok vannak.

2011. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"egész délelőtt takarítanom kellet"

Heti öt nap egész délelőtt?

Jó nagy házban laktok.

Örülj neki hogy nem ver.

Sajnos olyan is van.

2011. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy nem etet chipssel meg ilyen hulladékokkal, nagyon egészségtelen!
2011. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj neki, hogy van egyáltalán apád.
2011. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Utolsó én is ezt írtam...De hát a sósmogyoró fontosabb...
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!