Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

1. Nálunk most úgy van, hogy egy hónapban 3X lehet chipset, csoki, cukrot, meg minden ilyet venni. A gond az, hogy az apám állandóan elveszi. Kibontom a chipset, aztán a nagyim szól, hogy vigyem már fel a kimosott, kivasalt ruhákat. Lemegyek és mire visszajövök a chipsem már apám kezében van és eszi. Máskor meg kéri, hogy adjak egy kicsit a sósmogyimból. Odaadom neki a zacskó, erre ő a háromnegyedét kiönti a markába és elmegy.

2. Tévézek, erre ő odafekszik mellém és elkapcsolja.

3. Ma ebédnél ezeket kérdezte: Akkor most hány éves is vagy? Hanyadikba mész? Ki az osztályfőnököd?

Én azt hittem, hogy ott vágom magam hanyatt. Nem tudja? Ha mégis, akkor ez rossz vicc. De egyáltalán nem úgy néz ki. 13 éve semmit nem kérdezett rólam. Pedig 13 vagyok.

4. Lovagolni járok. Apám azt mondja, hogy nekem nem ezt kéne tennem, hanem tanulnom és takarítanom kéne. Meg vigyázni a húgomra.

5. Nyári szünetben minden munkanapon felkeltett 8-kor és egész délelőtt takarítanom kellet.

13/L


2011. szept. 1. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 16:21 vagyok...

ja, az fontosabb...:/

2011. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan sokan nem jutnak el a kettesig?
2011. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Továbbjutottam...amit írtunk, az csak példa volt.
2011. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azoknak akik ilyeneket írnak, hogy "örülj neki, hogy van apád/örülj neki hogy nem ver" stb, azoknak mondanám, hogy persze MINDIG lehet rosszabb helyzetet találni, de miért ez a válasz mindig???????????????

Szerencsétlen gyereknek 13 évesen nem az lenne a dolga, hogy naphosszat takarítson, de ha már így van akkor ugyan megérdemli azt a nyamvadt sósmogyorót! :D Jó, a chipses dolog, kicsit vicces, de szerintem teljesen érthető, hogy elege van!

Most mondjátok, hogy 13 évesen melyikőtök takarított és vigyázott a szobájára?

Nekem a legtöbb ismerősöm azon nyavalyog, hogy anyukája nyaggatja azzal, hogy a SAJÁT szobáját rakja rendben, mindezt TIZENNYOLC évesen!!! NA ezek után ne mondjon nekem senki semmit.

Kedves kérdező, valószínűleg azért, mert "ilyennek született" legközelebb vidd magaddal a chipsedet :)

2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én inkább nem mondom, mit csináltam 13 évesen...amúgy reggeltől délig takarítani nem egyenlő azzal, hogy valaki egész nap takarít. Nem azért hozzuk fel a rosszat, hogy piszkáljuk a Kérdezőt, hanem azért, hogy lássa, hogy lehet sokkal rosszabb a jelen helyzeténél, és inkább becsülje meg azt amilye van, és sokkal boldogabb lehetne...
2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Apukád egy seg.fej..

Ki kéne ütni.. Egy szülőnek nem illik így viselkednie.. Miért van megszabva h hányszor ehetsz csipszet v ilyesmit?

Ez hülyeség, amugymeg többiek! Miért írjátok h a csipsz hulladék? Szinte már minden káros a szervezetre, akkor senki se egyen semmit, senki se igyon semmit? Az életet élvezni kell és ha abban a pillanatban egy csipsz v egy energiaital v bármi más jól esik akkor meg kell venni, és elfogyasztani jóízűen, persze csak ha van rá keret.. :)))

2011. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

KEd

ves utolsó, kérlek mondd! Te mit csináltál 13 évesen?

2011. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem akarom leírni...És most nincs szükségem arra, hogy leszóljanak, bántsanak. Én örültem volna annak, ha "csak" ennyi problémám lett volna...
2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Akkor sajnáltasd magad,neked volt a világon a legnehezebb dolgod ennyi idősen, mindenki más problémája csak piti dolog a Tiedhez képest.

Akkor senki nem érezhet megbántottságot/csalódottságot stb, mert másoknak bezzeg még ennél is rosszabb? Inkább TE örülj, hogy neki nem kellett azt elszenvednie amit Neked, hanem ilyen apró problémái vannak az életben!

2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire primitív, mert nem áll jól :) Nem azt mondtam, hogy neki ne legyen problémája, és, hogy "nem érezhet" csalódottságot/megbántódottságot, hanem azt, hogy becsülje meg azt amilye van. Ja, és azt sem mondtam, hogy nekem volt a legrosszabb, és azt sem, hogy másnak nem lehet problémája :) Máskor olvasd el kétszer mielőtt olyat írsz le, ami vicces, még így nézve is :) Nem kell mindenben a hibát látni...
2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!