Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

1. Nálunk most úgy van, hogy egy hónapban 3X lehet chipset, csoki, cukrot, meg minden ilyet venni. A gond az, hogy az apám állandóan elveszi. Kibontom a chipset, aztán a nagyim szól, hogy vigyem már fel a kimosott, kivasalt ruhákat. Lemegyek és mire visszajövök a chipsem már apám kezében van és eszi. Máskor meg kéri, hogy adjak egy kicsit a sósmogyimból. Odaadom neki a zacskó, erre ő a háromnegyedét kiönti a markába és elmegy.

2. Tévézek, erre ő odafekszik mellém és elkapcsolja.

3. Ma ebédnél ezeket kérdezte: Akkor most hány éves is vagy? Hanyadikba mész? Ki az osztályfőnököd?

Én azt hittem, hogy ott vágom magam hanyatt. Nem tudja? Ha mégis, akkor ez rossz vicc. De egyáltalán nem úgy néz ki. 13 éve semmit nem kérdezett rólam. Pedig 13 vagyok.

4. Lovagolni járok. Apám azt mondja, hogy nekem nem ezt kéne tennem, hanem tanulnom és takarítanom kéne. Meg vigyázni a húgomra.

5. Nyári szünetben minden munkanapon felkeltett 8-kor és egész délelőtt takarítanom kellet.

13/L


2011. szept. 1. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért írom ezt, mert mindenki ezzel jön, hogy júúj, hogy képzeled, mikor másoknak komoly problémái vannak. Bocsánat, hogy pont neked írtam (bevallom valóban bunkó stílusban, ezért elnézésedet szeretném kérni!)

Nekem ebből mindig az jön le, hogy akkor szégyellje, hogy rosszul érzi magát az apja miatt (bocsánat, ha nem ez az üzenet)

2011. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem haragszom :) Tudom milyen, ha valaki ezzel jön, hogy másnak rosszabb. Én sem akartam, de néha beleesem ebbe a hibába én is, mert valahol igazságtalannak érzem. Majd javítok rajta, és Kérdező, remélem sikerül megoldani a problémád.
2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!