Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, mit...

13 éves lány vagyok, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és 3 napja van egy barátom. Anyukám még nem tudja, de szeretném neki elmondani valahogy. Holnap szeretnék a barátommal találkozni, és iskolában ez csak az első tanítási nap lesz, és utána pedig szombat. Megszeretném kérdezni, hogy elmehetek-e valamerre iskola után, de nem igazán merem, mert félek, hogy nem enged el. Mit tegyek?
2011. szept. 1. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
hát szerintem 13 évesen fiatal vagy még hogy barátod legyen.megérteném az anyukádat ha nem engedné
2011. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Beszélsz édesanyáddal. Ha jó köztetek a kapcsolat, ha számára megbízható vagy, meg tudjátok beszélni, miként találkozhatsz azzal a fiúval.
2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
45%
én 18 éves vagyok. nem vagy tul fiatal.Ismerkedj az élettel. ha most nemet mond...akkor csak maga ellen uszít. egy nem meg ugysem a világ vége:)próba szerencse
2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Manapság már 11 éves kislányok is pasiznak. Ha a barátod nem 17-18 éves, szal korodbeli, akkor sztem anyud el fog engedni. Miért ne engedne?

1. megmondod anyudnak merrefelé mentek: városba, kávézóba, beültök pizzázni, stb, és akkor anyud megnyugszik mert tudja h pl. nem egy elhagyatott sikátorba mentek.

2. mond meg anyudnak hogy mire érsz haza, nyilván nem este 11-re. Ő is megnyugszik ha tudja hogy csak 1, 2 vagy 3 órán át vagy a városban.

3. mond hogy a telód be lesz kapcsolva, ha NAGYON akar, akkor hívhat. de inkább ne hívogasson mer az ciki :D de 1 sms-t is küldhet hogy milyen a tali és arra sunyiba gyorsan válaszolsz:)

2011. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egy kicsit talán tényleg fiatal vagy,de ha a csóknál tovább nem mentek el,akkor rendben van.A barátod hány éves?

Szerintem ülj le anyukáddal,vagy amikor látod,hogy jó kedvében van,mondd el neki,hogy van egy fiú akivel több van köztetek barátságnál,és szeretnél vele elmenni sétálni egyet suli után.Ő is volt fiatal és szerelmes,szerintem meg fogja érteni.Persze aztán mutasd is be majd otthon,hogy megismerje,aztán lehet hogy jobban fog bízni benne!:)

2011. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra! Anyukád a javadat akarja, beszéld meg vele!
2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Te talán most egész másképp látod, azt hiszed nagylány vagy, és érett arra, hogy barátod legyen.

De én 26 évesen azt mondom, bőven ráérsz még várni ezzel pár évet. Nem lebeszélni akarlak, csak felkészíteni rá, hogy édesanyád sem fog ebben a dologban támogatni (szerintem)

De mindenképp mondd el neki, talán az lenne a legjobb, ha találkozna a szüleiddel is, ha már úgyis szeretnétek sulin kívül randizni. Menjen el érted, mutatkozzon be a szüleidnek, és ígérjétek meg, hogy vigyáztok magatokra (azt nekem is megígérhetnéd, mert imádom a korosztályotokat:)) Ne csináljatok olyan programot, ami estig tart, sétáljatok, fagyizzatok, beszélgessetek sokat.

De anyukáddal legyél őszinte. Puszi

2011. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
1. válaszoló,már miért lenne fiatal? Legalább megtapasztalja egy kicsit ennyi idősen,milyen a szerelem...lehet hogy ebből később tanulhat is...na szerintem nyugodtan kéredszkedj el anyudtól,hiszen baj nem lehet belőle...és nyugodtan mondd meg hogy szerelmes vagy...az érzéseid miatt nem fog leszidni ;)
2011. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként a barátom egy évvel idősebb nálam.
2011. szept. 1. 19:01
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58


Édesem, ha jól sejtem Te sem vagy sokkal idősebb, mint a kérdező:) Látszik, hogy fogalmatok sincs egy párkapcsolatról, ami normális, de akkor legalább ne tanácsoljatok butaságokat.


A világ fel van háborodva (kérdező, ezt most nem Rád értem) amiért 13-14 évesen már a lányok nagy része nem szűz. Ti még gyerekek vagytok! De egymást cukkoljátok és hajszoljátok bele butaságokba.

Tényleg nem akarlak lebeszélni, de vigyázz magadra. És soha, semmit ne kapkodj el. Ezért később nagyon meg leszel becsülve;)

2011. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!