Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyerek ebben az esetben...

Egy gyerek ebben az esetben se segítene?

Figyelt kérdés

A párom elvált ember, érzem, hogy nem tudja magát túl tenni a volt feleségen, de újra se kezdenék.

Itt mindenki azt mondja, hogy a gyerek nem megoldás. Ilyen esetben se segítene egy baba az újrakezdésben?


2011. szept. 1. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Míg nem zárta le a múltat,addig nem segít semmi.Az idő segít,semmi más.
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, alapból egy babának nem "mentőövnek" kéne lennie.
2011. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Talan igen. Van gyereke a volt felesegetol? Mert ha nincs te lennel az egyetlen gyermeke anyja es igazi csalad lehetnetek..
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor szabad és kell gyermeket vállalni, amikor nem valamilyen probléma megoldására, hanem saját magáért szeretnék a szülei. Ha nem tudja melletted túltenni magát a feleségén, akkor azon egy gyerek se fog segíteni, sőt. Előbb-utóbb szakítás lenne a vége, mert te sem tudnád tolerálni, hogy nem téged szeret. És a gyerek szívná a legnagyobbat.
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy gyereket csak kiegyensúlyozott kapcsolatra lehet vállalni. Nagy felelősség, kimerítő és fárasztó is tud lenni, ha már eleve problémák vannak, még csak jobban felnagyítják.
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem. A gyerek soha nem "segít".
2011. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szóval magadhoz láncolnád a pasit egy gyerekkel aki csak egy eszköz lenne a képletben és aki később csak szívna e döntés miatt. Mindezt azért mert te féltékeny vagy az exre. Gratulálok! Te lennél az év anyukája...
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg se merem kérdezni, mi lesz a gyerek sorsa, ha mégsem segít a kapcsolaton, és szétmentek??

Élete végéig hallgatja, hogy nem kellettél apádnak? Egyedül neveltelek fel, feláldoztam érted az életem, stb, stb...


Mi van akkor, ha a férfi nem is akar (egyelőre) gyereket, nem akarja, hogy megfojtsák egy kapcsolatban, vagy behálózzák, és pont a gyerek lesz az oka a szakításnak?


Hogy fogod tudni szeretni?

2011. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele, ha még mindig nem tette túl magát rajta???

Nehogy szülj neki. Tönkretennéd mindhármótok életét

2011. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmikép sem szerelmes az exbe és jön egy üvöltő csecsemő szerinted a büdös pelenkákkal teli lakástól majd beléd szeret.

Kövezetek meg de sok negativummal is jár a gyerekvállalás és nem való felnött férfiak érzelmi zavarainak a kezelésére.

2011. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!