Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell beszélni, ha a...

Hogyan kell beszélni, ha a párunk értetlen? Jelen esetben a szándék és tettek közt nem tud különbséget tenni.

Figyelt kérdés

ugyanis rossz környéken lakunk, szó volt köztünk, hogy kiveszünk másik albérletet, de majd átbeszéljük.

addig én felhívtam párat, csak tájékozódni az árakról, stb.


ezen kiakadt, hogy mit intézkedek, még meg sem beszéltük.

mondtam, hogy az, hogy telefonálok, még nem jelenti azt, hogy költözni kellene...


dehát ki van akadva, hogy én nem beszéltem meg vele, úristen milyen vagyok, amikor egy pár vagyunk és fontos kérdésekben minimum együtt kell döntenünk, hasonló, és bocsánatkérést követel tőlem.


amikor ilyen szinten értetlen valaki, mit mondhatnék?


2011. szept. 2. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
akkor ő nem a párod, minek kötöd le az életed olyannal akivel nincs egyetértés? kell a napi szintű vita, vagy az ideg, mert buta. szerintem neki sem hiányzik hogy lenézze valaki.
2020. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!