Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 23 éves lány összeköltözik egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés

A férfinak saját lakása van, autója, munkahelye, tehetős, igaz megdolgozott nagyon érte.

A lány főiskolára jár, mellett dolgozik.

Együtt vannak 6 éve.

De még nem történ eljegyzés sem, de lehet hogy összeköltözés előtt megtartják.

A fiú vígan él a pénzéből, kapásból 30 ezret elkölt 1 pár cipőre, a lány meg 12 napot dolgozik ugyanazért a 30 ezer ft-ért,amit a közös rezsi felére költ. Nem sok pénze marad a fizetéséből magára, szinte semmi.

A férfi folyton azt hangoztatja a lánynak, hogy örüljön, hogy milyen szép házat felépített, nem kell még törlesztőre sem költeni.

A lánynak kocsit akar venni, meg évente elviszi nyaralni, de egyébként külön kasszán vannak.

Mi a véleményetek erről? Nem korai az összeköltözés még? Meg egyáltalán ez az egész?


2011. szept. 3. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem az a gáz, hogy összeköltöznek mert egy 23 éves nő már nem kislány és a korkülönbség se sok. Én azon akadtam ki, hogy képes összeköltözni egy ilyen spúr, önző emberrel aki elvárja, hogy a szinte 0 pénzéből kifizesse a rezsi felét. Tudom, nem a pénz számít, de akkoris nagyvonalúnak kell lennie egy férfinak. Ez a szerencsétlen meg pont az ellenkezője. Nem vagyok pénzéhes, mert egy pohár üdítőt sem engedek meg másnak, hogy megvegye nekem. Viszont csak akkor jövök össze egy pasival ha tudom, hogy szó nélkül bármit megvenne, tehát ha nagyvonalú lenne.(mégegyszer mondom, nem szoktam engedni, de maga a tudat kell, hogy nem egy önző szerencsétlennel vagyok együtt.)
2011. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

14:50 nem tudhatod mi van köztük, lehet a lány ragaszkodik elvből ahoz, hogy fizesse a rezsi felét( ami szerintem normális, ha már a lakás nem kerül pénzbe neki, én is ragaszkodnék hozzá és a pasitól se gáz szerintem, hogy ennyit enged vagy akár elvár)

Ha annyira önző lenne nem akarna neki autót venni, nem vinné ingyen nyaralásra sb stb.

De könnyű beleugatni mások életébe...

2011. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Yarra ***** válasza:

Én megértelek anyuka, de ha már 6 éve vannak együtt és 6 év után nem azon gondolkodnak, hogy megunták-e egymást hanem, hogy összeköltözzenek, ott szerintem minden rendben van. Az én szüleim is sokkot kaptak amikor megtudták, hogy a 24 éves lányuk egy 43 éves jól szituált férfival "jár", ellenezték, de 1-2 év után már belátták, hogy működik a dolog. Most már 7 éve vagyunk együtt, összeházasodtunk, van egy 2 éves kisfiunk, és ha lehet így mondani, a férjem a szüleim kedvenc veje. :)


Mikor összejöttünk anyagilag ő már jól állt, én még egyetemista voltam, csak bedolgoztam egy sportcentrumba, esténként edzéseket tartottam. Ez a pénzem arra volt elég, hogy a saját lakásomban ahol éltem éppen hogy csak fenntartsam magam. A páromban viszont fel sem merült, hogy azon gondolkodjon a pénze miatt vagyok-e vele, tudta hogy nagyon szeretjük egymást. Nem kértem tőle soha pénzt, nem is adott, eszembe se jutott ilyesmi. Persze ha mondjuk mentünk valahova mindig ő fizetett. Aztán mire összeköltöztünk 2 év múlva nekem már rendes állásom volt, eleiben kevés fizetéssel aztán mostanra már meglehet belőle élni. Nem vagyunk szó szerint közös kasszán, de a rezsi költségeit ő fizeti, ha bevásárolunk a "konyhára", többnyire azt is ő fizeti, de van hogy én, ahogy éppen kijön a lépés. Ha magamra költök, arra nem kérek tőle, a kisfiunkra meg az költ akinél éppen van pénz.


Szóval anyuka, tudom hogy aggódsz, de szerintem rendben vannak a dolgok. Majd alakulnak idővel a dolgok.

2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
15:05 akkor te se ugass bele légyszíves, mivel te is pontosan ugyanazt tetted mint én. Elmondtad a véleményed. :) (akár pozitív akár negatív) hoppá :)
2011. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként meg ebből a mondatból nem éppen azt következtetem ki, hogy mennyire ellenzi, hogy fizet a barátnője: "Nem sok pénze marad a fizetéséből magára, szinte semmi.

A férfi folyton azt hangoztatja a lánynak, hogy örüljön, hogy milyen szép házat felépített, nem kell még törlesztőre sem költeni."

Smucig disznó. A részemről eddig tartott volna a kapcsolatunk. Főleg, hogy folyton ezt hangoztatja. A kocsit meg ne vedd biztosítéknak, ugyanezzel hitegette a barátnőmet a mostmár hálistennek volt pasija.

2011. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!