Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Más is...

El vagyok keseredve. Más is volt már így? Mit tennétek? Kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megszűnt a munkahelyem, azóta hiába kerestem nem találtam semmi mást. Jó hely volt, jól megfizettek, a munka se volt nehéz és valamennyire szakámon belül volt, szerettem. Hónapok óta kerestem valami hasanlót, nem találtam, aztán kezdtem lejjebb adni, de még egy ruhásüzletbe se vettek fel. Most felvettek egy étterembe segédpincérnek, jövőhéten kezdhetek( pincérkedtem az egyetem alatt, így abban volt gyakorlatom, de ahol akkor dolgoztam szinte üzletvezető voltam, a tulaj csak néha benézett, minden mást én intéztem) Most meg mehetek potom fizetésért hamuzókat cserélni, annyira elkeserít. 3 év főpincéri, 2 év irodai munka és 5 év egyetem után most ezt kell csináljam. Eddig még kihúztuk, de mostmár alig telik számlákra is meg nem is ülhetek itthon a fenekemen egész nap, míg nem jön egy jobb állás, már úgy szégyelem magam. A férjem azt mondja ne vállaljam el, ha nem akarom, majd lesz valahogy. De én nem birom tovább ezt, hogy már 5 hónapja nincs munkám és fizetésem. De annyira megalázó lesz ott dolgozni, sok ismerős jár arra a helyre, volt osztálytársak, évfolyamtársak, akik már befutottak. Több helyen is igérgetik, hogy amint lesz hely vagy amint lesz pénz felvesznek, de már hónapok óta csak várok.

Mit tennétek a helyemben?


2011. szept. 3. 23:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, addig is lesz pénz. Közben már keresheted a kiugrókat!

Tudom milyen olyan munkát végezni, amit az ember a háta közepére kíván, de ha nincs más megoldás hirtelen, jobb, mint a semmi!

2011. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igen, mas is volt mar igy. Tobb, mint fel evig nem talaltam munkat, es oromomben korbetancoltam volna ezt az ettermet, ha felajanlottak volna egy segedpinceri allast. En tudom mit jelent otthon ulni es eltartottnak lenni, ugyhogy en elfogadnam. Amugy sem kell onnan nyugdijba menned, ha lesz jobb lehetoseg, majd kiszallsz, vagy ha nagyon nem fog tetszeni, szinten kiszallsz. Ennyi.
2011. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az otthoni kasszából is hiányzik a pénz,vállald el,és közben keresgélj! Ha pedig a befutott ismerősök oda járnak, ne szégyelld, hanem használd ki,beszélgess velük, hátha valamelyikük tud valami jobb munkát!
2011. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%
07:08-as tök mind1 h ki minek megy külföldre, minimum 6szor annyit keres vele mint itt, és Magyarországon jóval kevesebb meló lehetőség van, figy. nővérem gyakorlatozni akart egy boltban, mind1 volt neki h hol, van is a városban v 20 bolt, 2 spar is van... De egyik helyre se vették fel, pedig ez ingyen melózás lett volna.. Ingyen se kell sehova, pénzért kellene? NEM. És kevés a munkalehetőség, ha olyan sok lenne, akkor most én is dolgoznék ahelyett h itt írogatnék.. Itt ahol én lakok egy deka lehetőség sincs:(
2011. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

07:11

ismerettséggel kerültem oda pincérként, rajtam kívűl még 2 pincér volt, de a főnökök egyből nagyon megszerettek, mert korekt voltam és ügyesen végeztem a munkám. Kb egy félév után közölték, hogy felemelik a fizetésem és ezentúl én felügyelek mindenre. Nem kell nagy dolgokra gondolni, én intéztem a rendeléseket, átvettem az árukat, könyvelgettem, mikor a főnöknek nem volt ideje, elintéztem amit kell és én felügyeltem a másik 2 csajt is.

A főnök már be se járt, csak hetente 1-2szer beköszönt, a többit én intéztem. Persze az a hely is csődbe ment, 1 évvel azután, hogy eljöttem( nem mondom, hogy azért, de én biztos nem engedtem volna)

2011. szept. 4. 09:48
 26/26 anonim ***** válasza:
80%

Most 4. hónapja vagyok itthon, nincs munka, de még csak a környéken sincs!Nem mo-i vagyok..Se boltba nem kellek, jobbról most nem is álmodom.Kitartott vagyok, bevallom, annak is örülnék, ha takarítani felvennének valahova, vagy csak 4 órásira, de semmi-tapasztalatom sincs, de így azt is nehéz szerezni.

Vállald el!Ha adódik jobb,akkor mész oda.

2011. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!