Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok. , van jövőképetek?...

Fiatalok. , van jövőképetek? Elégedettek vagytok az életetekkel? Miért szerettek élni?

Figyelt kérdés
Tudom nem feltétlen ez a kategória de remélem minnél többen írnak kíváncsi vagyok a válaszokra.Köszönöm.
2011. szept. 4. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Örülj, ha majd egy kenyérgyárban forgathatod a kenyeret...
2011. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs. Nem. Akkor leszek elégedett, ha sikerül elköltözni ebből az országnak nevezett szemétdombból:).
2011. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 csicseriborsó5 válasza:
100%

Én nagyon elégedett vagyok az életemmel, és vannak terveim is. Szeretnék 2 év múlva egyetemre menni és mellette dolgozni, új embereket megismerni. Nagyon szeretem a családomat, vannak barátaim, egészséges vagyok, mit kérhetnék még?

Persze vannak rossz pillanatok, de alapvetően mindig pozitívan látom azokat is, és hiszem, hogy mindennek oka van.

2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Van jövőképem, elég szomorú egyelőre.

Az életemmel elégedett vagyok. Miért szeretek élni? Mert van egy fantasztikus párkapcsolatom 4 éve, mert előttünk az élet, család, gyerekek, munka (ami remélem a hobbim is lesz).

Idén végzek az egyetemmel szóval remélem sikerül leállamvizsgáznom, most ez a legfontosabb...


Aztán jövőre kéne munkát is találni...igen...ez ami nehezebb segítő szakmával érvényesülni...


21-L

2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjuk elégedett vagyok, van akinek sokkal rosszabb. Csak azt bánom, hogy sose hallgattam arra a bizonyos tanulni kéne intésre, és most érettségi előtt jöttem rá, hogy nagyon bánom :(
2011. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mostanában lettem nagyon ambíciózus. Elégedett vagyok a jelenlegi életemmel, vagyis tudom, hogy mindig van rosszabb és jobb is. De összességében minden rendben van. Úgy érzem teljes az életem. A jövőben külföldön szeretnék tanulni és dolgozni. Jelenleg főiskolás éveimet töltöm egy vidéki egyetemen. Ahol igyekszem kihasználni az adódó lehetőségeimet. :) És a legjobbat kihozni abból, amit kaptam az élettől.
2011. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem vagyok elégedett az életemmel csak kis részben.Minimálbérnél alig több pénzért gürizek egy műanyagüzemben annak ellenére,hogy postai ügyintéző szakmám van.Jövőképem nincs és szerintem mindegy is,úgysem lesz jobb.Büszke szingli vagyok,de ezért a munkahelyemen kicsit érdekesen viszonyulnak páran hozzám.Egyedül azért nem lettem még öngyilkos,mert van családom akik szeretnek és én is őket.Annyiban elégedett vagyok,hogy van hol laknom és van mit ennem.Sok embernek sajnos kevesebb jut.24/L
2011. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Nem.

Nem mondanám, hogy szeretek élni. Inkább azt mondanám, hogy "muszáj".

2011. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig biztos vagyok benne, hogy az univerzumnak ez a börtöne, vagy a pokla, es nem, nem akarok sokaig maradni, de keves az infom, hogy utana mit kell csinalni, hoyg ne kuldjenek vissza.

35N

2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és egyáltalán nem szeretek élni.
2011. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!