Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám szétszedte a dobfelszerel...

Apám szétszedte a dobfelszerelésem és a cinek állványát paradicsomkarónak használja! Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
Nem fake kérdés... -.-
2011. szept. 4. 18:02
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

most ezzel kell beérnem

[link]


áh, szétvet az ideg

2011. szept. 4. 18:11
 12/41 anonim ***** válasza:
:):)Hàt ez tényleg viccesen hangzik. Megkérdezted tõle, hogy mégis miért tette ezt? Lehet pontosan azt nem akarja, hogy tervedet megvalósitsd.
2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Fogod a karókat kiszeded és ennyi, apád meg kapja be hogy hozzá mer nyúlni a tulajdonodhoz és a hobbidhoz. Állj ki magadért.
2011. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Én nem értek annyira a kertészkedéshez, de a paradicsompalántának miért kell ilyenkor karó???
2011. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Most jöttem vissza a kertből: apám azt mondja, várjak tavaszig, vagy 1 hónapig, aztán visszakapom.

Mondom, szedek neked botot, vagy akármi, de az állványt kérem szépen vissza! Mondja, nem kell bot, már van.

(hát ezt nem hiszem el, már én röhögök, annyira mérges vagyok :D)

"A harag nem vezet sehova".

2011. szept. 4. 18:16
 16/41 anonim ***** válasza:
Ha nem fake, akkor mi a fenéért nem mész, és szeded ki az állványt a paradicsom mögül???????
2011. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Számold ki apádnak, mennyivel jön a "karókért".
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Hány éves apád? Kezd szenilis lenni, vagy mi?
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Bosszúból zárd be a sufniba apádat és ezt játszd le neki. Bár úgy gondolom, hogy cinek nélkül nem fog ilyen jól sikerülni, de próba szerencse. :D


http://www.youtube.com/watch?v=Kjx3USc5cSs

2011. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
:):)és nem baj, ha az esõ ràesik? Nem fog megrozsdàsodni? Szedd ki te és rakjàl a helyükbe botot! Hàny éves vagy 10, hogy az apàd igy rendelkezik a doboddal.Komolyan .......
2011. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!