Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Talpra lehet állnia egy 19...

Talpra lehet állnia egy 19 éves lánynak segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Szüleim borzasztóan nehéz emberek. Nagy különbözünk.

Megtudták, hogy orrplasztikára megyek (régóta tervezem), és közölték, hogy a héten költözzek el.

Van 1 millió forintom, és holnap lesz az első egyetemi napom.

Mit kezdjek most?? Egyértelmű, hogy el kell mennem tőlük.


2011. szept. 4. 21:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
1 millót ne az orrodra kölcsd hanem az önálló életedre.
2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

A plasztikát állami helyen csináltatom: 200 ezer forint.


A problémájuk az, hogy (ahogy mondják) csak a pr*stik mennek plasztikára, tehát én is egy k*rva vagyok... k*rvákat pedig nem tolerálnak a lakásukban.


Kollégiumba nem tudok menni, mert a bejelentett lakhelyemtől 10 percre van az egyetem.

2011. szept. 4. 22:08
 13/33 A kérdező kommentje:

Suli mellett a munka elég húzós lesz, mivel az egyik legnehezebb kar (gazdaságelemző).


Társbérlet havi 25-30 ezer. Ha esetleg átmennék levelezőre, és mellett dolgoznék? Átlehet menni levelezőre támogatott nappaliról?

2011. szept. 4. 22:11
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

mi lenne, ha talán az egyetem elvégzése után csináltatnál magadnak új orrot? addig meg élj együtt békében a szüleiddel.

az 1 millát pedig tedd bankba, kamatozzon.


úgy tűnik, jó dolgodban már azt sem tudod mit csinálj...

2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Akkor is marad 800 ezer a kezedben. Suli mellett lehet dolgozni, csak egy kis és és talpraesettség szükséges és megoldható.
2011. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemre koncentrálj, ne az orrodra. Ha tényleg kiraknak otthonról, akkor mit csinálsz? Hagyd a francba a hiúságodat, majd plasztikáztatsz, ha lesz állásod-lakásod..
2011. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
megorroltak az szülők
2011. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%
Azt kérdezte, taplra lehet-e állni, nem azt, hogy megműtesse-e az orrát vagy sem.
2011. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de a koli kifogás, az egyetemen senkit nem érdekel, hol laknak a szüleid. A szociális helyzeted érdekli őket, jövőre meg a tanulmányi eredményed.


Az a baj, hogy megoldás helyett kifogást keresel. Ha ez van, akkor bocsi, de edd meg, amit főztél.

Ha meg kell a pénzük, akkor várd meg a diplomát a plasztikával.

2011. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan szörnyű lenne az orrod, a szüleid sem akadékoskodnának, tehát nem gondolnám, hogy egy plasztikai műtét miatt fel kéne rúgnod velük a kapcsolatodat. Egyetem után is ráér megcsináltatni az orrodat, addig lakj otthon.
2011. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!