Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati válság? Mélypont...

Párkapcsolati válság? Mélypont? Nektek volt?

Figyelt kérdés

Volt olyan időszak a kapcsolatodban,amikor mélyponton voltatok?Leírnád hanyadik évben következett be,"mi volt a kiváltó"ok és túl tudtátok-e lépni vagy szakítás lett belőle?

Szóval az érdekel,hogy kezeltétek ezt a mélypontot.


2011. szept. 5. 09:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy hete voltunk úgy, hogy vége. Ki is mondtam, de végül megbeszéltük a dolgot.Probléma az volt, hogy mióta együtt élünk, nem igazán figyel rám, állandóan melózik-ezt megértem..és nekem elegem lett abból, hogy semmi közös élményünk nincs, se csók már, se semmi.Páromnak volt megjegyzése, hogy nincs kedve már haza jönni-ekkor mondtam, hogy fejezzük be.Mélypont volt mindkettőnknek, de még sem engedett el.Megbeszéltük, én is hibás voltam, én is változok, ő is, most még minden nagyon jó, megértőbb vagyok és ez az, ami neki tetszik.Több, mint 3 éve vagyunk együtt.

Azt javaslom neked, hogy beszéljétek meg a dolgokat, mindent helyre lehet hozni, csak akarni kell.

2011. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Épp egy ilyen kérdést akartam feltenni, hogyha éreztétek már úgy, h a kapcsolatotok mélypontra került, pl. veszekedés, vagy féltékenység miatt esetleg megcsalás, akkor hogyan léptetek túl rajta szakítás nélkül, ill. mi volt az a pont amikor azt mondtad, h itt vége?!

Én egy 23 éves lány vagyok. 3 éve vagyunk a barátommal együtt. Az utóbbi időben egyre gyakoribbak a veszekedések, féltékenykedések és odáig fajultunk, h a veszekedések elkerülése érdekében hazudtunk is egymásnak. Hamar rá is jöttünk, h a másik fél nem volt őszinte. És ettől rosszabb azt hiszem nincs. Nem szeretnék szakítani, mert ahhoz túlságosan szeretem őt. Viszont azon sem tudok átlépni, ami az utóbbi időben történt. Hogyan lehet a bizalmat visszaállítani egy kapcsolatban?

2011. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Előtted válaszoló vagyok.

Nem hinném, hogy Ti még fogtok tudni 100%-an bízni egymásban.Mindig is ott lesz bennetek, hogy:Hazudott.

De azt mondom, próbáljátok meg helyre hozni, nálunk is rengeteg veszekedés volt, minden héten összekaptunk valamin,de sikerült mindent megbeszélni, ki mire vágyik, stb.

2011. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk épp most van válság... 7 éve vagyunk együtt....2 éve házason. nekem abból van elegem, hogy nem foglalkozik velem, ha itthon van akkor is csak gépezik egész nap, elvárja hogy minden csak körülötte forogjon és ha nem így van, akkor én vagyok a gonosz, rossz, szemét dög... szex kb 3 havonta van, akkor is csak azért mert én mondom...egyébként ő ellenne szerintem évi 1-el is... (hozzáteszem soha nem voltunk nagy étkűek e terén), az amit én szeretnék nem számít, folyamatosan vitatkozik és csak azért is ellenkezik velem...stb. most érzem úgy, hogy elegem van...és hiába mondom neki... látszólag megérti és fogadkozik, hogy megtesz mindent...mégsem csinál semmit.... 26/nő
2011. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nálunk épp most van "válság". 4 éve vagyunk (voltunk) együtt, és hát nekem már előtte elég sok kapcsolatom volt, rossz is és csupán szexkapcsolat is, és végre szerettem volna valaki mellett megállapodni, neki viszont én voltam az első komoly barátnő.


A főprobléma végül az lett, hogy nekem már nem volt olyan szexuális étvágyam mint neki és 4 év után tegnap azt mondta, h szakít velem, mert ő még nem élte ki magát és most kezdi el élni a fénykorát.


És nem tartozik ide, de annyira fáj, hogy 4 év után csak így eldob, ráadásul 1,5 éve együtt is éltünk.


21/N

2011. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, utolsó válaszadó vagyok, de ma már haza sem jött, hanem elment valószínűleg az új barátnőjéhez. Nem szép dolog, de átnéztem az e-mailjeit, h bizonyosságot szerezzek róla és sajnos láttam, hogy szép szerelmes szavas versikéket váltottak forró csókokról és várakozással-teli érzésekről, tegnap 11kor, amikor én a másik szobában sírtam a szakítás miatt. 2 napja még az egekig magasztaltam, most pedig az utolsó porszem is értékesebb nála ... És még a képembe bírta ma mondani,h mennyire fájt neki is a szakítás, mert "4 év az 4 év"...
2011. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó

Nem lehetett könnyű az biztos.Én többet szóba se állnék az illetővel.

2011. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!