Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Tényleg ennyire nehéz...

Szülők! Tényleg ennyire nehéz elfogadni, ha a gyerek testmódosításokon esett/esik át?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. tetoválások, tágítók, piercing...

Nagyon jól kijövök a szüleimmel, de látom rajtuk hogy nem így képzeltek el és szóvá is teszik. Ez elég rosszul esik..

20/L


2011. szept. 5. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem fog zavarni, ha a lányom tetováltat vagy piercinget rakat. 14+ piercing, 18+ tetoválás.

Nekem elég sok tetkóm van és 3 db piercingem, ami nagyon ízléses. Teljesen normális embernek tartom magam. 60 évesen meg nem akarok már senkinek tetszeni, a ráncos bör tetoválás nélkül is ronda.

Ez a személyes véleményem.


Egy 1 éves kislány anyukája

2011. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Sose fogják elfogadni :) Az első szőrtelenítős lányt nagyon megértem,én anyám is ilyen volt.Pontosan anyám miatt lettem szőrfóbiás és mániákusan szőrtelenítek :P ez van.


Nekem nagyon bejönnek a fültágítós pasik,és azok is akik agyon vannak tetkózva(pl gerri sixx-hez hasonlóak-kár hogy egy ilyet sem ismerek...pedig már elmúltam 24 régen :D ).

Tetkót azért nem merek bevállalni,mert rettegek,hogy elrontják,de az is lehet, hogy pont 40évesen csináltatom meg,akkor már úgyis mindegy lesz:P nem fogja rajtam kívül más nézegetni,max a férjem :)))))


Ha így érzed boldognak magad,akkor ne törődj a szüleiddel.Nekem pl ők tették tönkre az önbizalmam és a magamról alkotott képet, mert állandóan gonoszkodtak a külsőmmel,sok-sok évbe telt mire rájöttem, hogy igenis szép vagyok/illetve mire elégedett lettem önmagammal!Ha így érzed magad teljesnek,akkor sz*r le mások hozzáállását!

2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem inkább azokkal van bajom, akiknek nem tetszenek ezek, és lenéznek másokat. Mert pl. a fültágító nekem sem tetszik, szerintem borzalmas. Mi a megoldás? Magamnak nem csináltatok. És nem érdekel, hogy kinek van, nem fogom azt gondolni valakiről, hogy emiatt rossz ember.


Nekem csak a füleim vannak szanaszét lyuggatva. Mikor megkérdeztem anyut, mit szól hozzá, azt mondta, hogy az a lényeg, hogy nekem tetszen.

24/L

2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

20:44

Köszi, tanulságos választ adtál. Hasonló gondolatai lehetnek a szüleimnek is.. De ez is olyan dolog hogy vagy érzed vagy nem. Én érzem és nem hiszem hogy elmúlik. Lehet hogy másoknál elmúlik és az is lehet hogy nálam is, de az biztos hogy sose bánom meg. Az életem részévé vált és nem könnyen válok meg olyan dolgoktól amik sokat jelentenek nekem. Minden tetoválásom emléktetoválás, nem csillag, nem tömeg tetkó. Ezek csak nekem szólnak. Nem hiszem hogy ezektől meg akarok válni a jövőmben.

20:46

Képek nélkül is így látom magam öreg koromban :D

20:50

Te egy elég "modern" anyuka lehetsz :)

20:54

Köszönöm szépen, jól estek a szavaid! :)

2011. szept. 5. 21:06
 16/20 A kérdező kommentje:

21:05

Bárcsak minden ember olyan felfogású lenne mint te...

2011. szept. 5. 21:10
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező! Lehet, hogy MOST így jól érzed magad, de ebből is látszik, hogy mennyire gyerek vagy még.

Egy érett felnőtt a jövőre is gondol, és bármit tesz, mérlegeli a hatását a jövőre nézve.

2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
"tisztában vagyok mit teszek a testemmel és hogy mi lesz a következménye" ne haragudj nem értem miért lennék gyerekes, szerinted ész nélkül, a jövőmre nem gondolva csináltattam ezeket? Az ember gondolkodik és tudatosan cselekszik.
2011. szept. 5. 21:23
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha így tetted, akkor meg nem gyerekes vagy, hanem szipmlán hülye. Szerintem.
2011. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tetoválást azért is ellenzik az idősebbek, mert régen a börtönviselteknek volt. Az én apukám legalábbis mindig ezt szokta mondani.
2011. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!