Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a volt férj a volt feleséggel nosztalgia hétvégéket csinál a közös gyerekekkel az egykori közös nyaralóban?

Figyelt kérdés
(Mindkettőnek van új kapcsolata, az új barát, barátnő természetesen nem tud semmiről).
2011. szept. 5. 21:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha az új kapcsolatok közül egyik sem tud semmit a "nosztalgia hétvégékről a közös gyerekekkel az egykori közös nyaralóban" - akkor a kérdező csakis az egyik lehet a "régi" házastársak közül. Ebben az esetben megerősítést kér a "láthatatlan" megszólítottak hozzászólásain keresztül. Nekem az az érzésem, hogy a már félig meddig formálódó újra-összetalálkozás sem zárható ki.

Ismerőseim közül egy, második feleséggel házasságban élő férfit egy idősebb férfiért több évre otthagyta ez a második felesége. Enyhébb infarktus után ekkor rövid időre a férfi is keresett magának vigasztalást.

Egészen addig, amíg az az idősebb ember meg nem halt. Ám az asszony egyedül maradása után újra egymásra találtak - szándékosan - és az évekkel korábban örökbe fogadott gyermeket újra együtt nevelik. (Mindketten értelmiségiek.) A legnormálisabb dolognak tartom, hogy "az új barátért el ne hagyd a régit" (sláger)

Tessék bátorságot venni, a régi hibákat a sarokba dobni és újra egymásra találni! (végleg)

62/F

2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%

Előző vagyok, most olvasom, hogy ezt a kérdést egy barátnő tette fel. Szívből remélem, hogy a család életében nem TE, KÉRDEZŐ leszel az, aki mindenkit fel akar világosítani. Az ő közös életüket ők fogják megoldani, semmilyen sz@rkeverőnek nincs joga beleszólni. Ezt a legkomolyabban mondom. Lehet kiakadni, lehet hümmögni, vagy bármit gondolni. Ha ők együtt vannak, az csak rájuk tartozik, ők tartoznak elszámolni egymásnak és egymással.

Kedves Barátnő, tartsd a titkot, amit majd ők fognak megoldani erre, vagy arra. - nehogy átok hulljon a fejedre!

62/F

2011. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

Ismerném annyira a férjem szerintem, hogy többet akar-e tőle vagy sem. Hazudnék ha azt mondanám jól esne, hogy az exével tölt egy hétvégét, de mint tudjuk a gyerekek az elsők. Mondjuk engem ez a veszély nem fenyeget, ugyan van egy lánya a férjemnek egy másik nőtől ( vagy nincs, még nem derült ki kié is) de ha meglátná szerintem egy kanál vízben megfojtaná.


Te ismered a párod, neked kell tudni, hogy van e okod félni.

2011. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális! A nosztalgia az egy olyan dolog, hogy régen valami jó volt, jó felidézni. Ezek szerint a volt férj jól érzi magát a volt feleség társaságában és viszont is. Ezek szerint nem kellett volna elválniuk.
2011. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2011. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%

Ha mondjuk a volt férj mostani felesége lennék én kiverném a balhét.

Igen, ezt tenném.

Vagy elmennék én is, és leszarom, hogy kinek tetszik.

2011. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

De, miért nem mennek négyesben+ a gyerekek?

Anyuka mit mondd van ott más is vagy nyitott kapcsolatban élnek vagy mi?

2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem. Az oké, hogy tartják a gyerekek miatt a kapcsolatot, de hogy nosztalgiázzanak...szerintem ez inkább róluk szól, és nem a gyerekekről.
2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%
Velem ez nem fog előfordulni,mert nekem nem kell elvált,gyerekes faszi.
2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

24-es


Hát szerintem nem ilyen egyszerű...mmint én is szakítottam a párommal, és azóta van mindkettőnknek másik párja. Én az új páromért oda vagyok, tényleg úgy gondolom, h ő lehet számomra, az akivel közös életet alakíthatok ki nagyon hosszú távra- persze majd meglátjuk :)

DE: az exemmel 5!!! évig voltam együtt. ez az öt év nem tűnhet annyira soknak, de nekem az egész felnőtt életem! Rengeteg a közös emlék, és mi jóban maradtunk. szeretem az exemet. TÉNYLEG szeretem, csak nem vagyok belé szerelmes és nem tudnám vele leélni az életem. attól még, ha látok valamit ami tetszene neki, eszembe jut, minden héten beszélünk.


Nosztalgia: igen veszélyes LEHET, ha az egyik v mindkét fél nem azzal a meggyőződéssel szakított, h ő ezt nem csinálja tovább, nem bírja ép ésszel. De attól még h nem bírsz valakivel együtt élni, v nem melette akarod leélni az életed, attól még SZERETHETED, mint barátot.


Ott voltam az exem mellett, mikor apukája meghalt, mikor anyukája beteg volt, mikor a válság miatt majdnem kirúgták, ott voltam mikor mégsem, mikor anyukája meggyógyult, mikor fizuemelést, előléptetést kapott. És ő is ott volt velem mikor minden szörnyű és mikor minden jó volt. Egyszerűen az lenne a szégyen, ha ezt mind hátrahagyva nem beszélnénk többet. akkor igazán elmondható lenne, h elpazaroltuk azt az 5 évet. De szerintem egy fantasztikus emberrel töltöttem el ezt az 5 évet, és igen haragszom rá sokmindenért, és nem tudom elvilselni élettársként, és volt h meg bírtam volna fojtani, de az életem meghatározó része marad.

2012. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!