Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a volt férj a volt feleséggel nosztalgia hétvégéket csinál a közös gyerekekkel az egykori közös nyaralóban?

Figyelt kérdés
(Mindkettőnek van új kapcsolata, az új barát, barátnő természetesen nem tud semmiről).
2011. szept. 5. 21:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk így nyaralni menni, de mi visszük az új párjainkat is, tehát 4 felnőtt, 2 közös gyerek, és a volt férjem nevelt gyereke - így szoktunk nyaralni menni. Páromnak először nagyon furcsa volt, hogy jóban vagyok a volt férjemmel, de megértette, hogy attól, hogy nem utálkozunk, még nincs köztünk semmi. Ha friss lenne a kapcsolatom, én se mondanám el, de ha évek óta együtt vannak az újakkal, az szerintem is furcsa.
2012. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nosztalgia kufirc , helyes:)
2020. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!