Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a volt férj a volt feleséggel nosztalgia hétvégéket csinál a közös gyerekekkel az egykori közös nyaralóban?

Figyelt kérdés
(Mindkettőnek van új kapcsolata, az új barát, barátnő természetesen nem tud semmiről).
2011. szept. 5. 21:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
az en kisfiam 5 eves volt mikor azt kerte hogy toltsuk mind az 5-en egyutt a karacsonyt. csacsemo volt meg mikor elvaltunk,mindkettonknek volt uj parja!szerette az en paromat is es az apja uj feleseget is. ez a kozos egyttlet fugg a gyerekek koratol is hogy hogyan ertik meg a dolgot. de szerintem is baj ha az uj parok nem tudnak rola!
2011. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
Az első szülöttem...nem részleteztem,hogy a mostani férjemmel is van egy közös gyerekünk(akinek a volt férjem vett külföldön egy utazó ágyat-mert sokkal olcsóbb volt-és pár játékot is,egy-egy út alkalmával),az uram mégsem kapott idegbajt,meg hiszti-rohamot!Szerintem azért nem,mert maximális a bizalom,és az őszinteség közöttünk.
2011. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
21.39=21.43
2011. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem igaz,hogy rossz hatással van a gyerekekre. Ismerek két családot is,ahol az elvált szülők jó kapcsolatot tartanak egymással. Sőt,az egyik családban az új házasságból született féltestvérek is együtt nyaralnak,és a régi nagymamát a féltestvér is nagymamának szólítja. A gyerekeknek ez a természetes. Minden elvált szülőnek így kellene viselkedni.
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

A volt feleség barátnője vagyok, ő mesélte, és én teljesen kiakadtam. A gyerekek már nagyok, a két "második" előtt meg titkolják. (Ja, a gyerekek nem tudnak az új párokról.) Mindkettő azt mondja ilyen esetben, hogy csak a gyerekekkel mennek hétvégére a nyaralóba.

Nekem is elvált férj párom van, minden bizalmam odalenne, ha ilyen dolog kiderülne (nem mondja el nekem).

2011. szept. 5. 21:48
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nem tudnak az új párjukról? Milyen kapcsolat ez,ahol az újakat nem mutatták még be a gyerekeknek? Nem lehet túl komoly.
2011. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
Ok, lepontoztatok, de hiába ez a sztori egyre betegebb :D
2011. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tiszta nekem még mindig, hogy mi a céljuk a hétvégékkel? A gyerekek kérik? Vagy a szülők egymással is nosztalgiáznak? Vagy úgy gondolják, hogy ennek örülni fognak a gyerekek és jó képet vágnak egymához a gyerekek miatt?


Az anyuka elmondása szerint milyen céllal mennek a nyaralóba?

2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Azért, hogy "együtt legyen a család".

Apa, anya, gyerekek.

Szerintem elég gáz, főleg hogy a másik kettő háta mögött csinálják.

2011. szept. 5. 22:36
 20/32 anonim ***** válasza:
77%
mega-giga gáz
2011. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!