Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszokott a cigiről, nem én...

Csicsike78 kérdése:

Leszokott a cigiről, nem én kértem.2hónapja elárulta:összevesztünk, cigizett. OK, az ő élete, +köszöntem az őszinteségét.2hónapja újra nem cigizik.40x mondtam, nem baj, de ne hazudjon! 3napja lebukott, esténként cigizik a haverjaival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk távkapcsolatban, bízhatok-e benne, ha hónapok óta a szemembe hazudik. Pedig az ezelőtti esetnek sem voltak következményei. Távkapcsolatban élünk, csak hétvégenként találkozunk, de tavasszal akartunk összeköltözni. Mindketten 33 év körüliek vagyunk. Azt mondta nem akart gyengének látszani, és félt a következményektől, és nagyon szeret, nagyon megbánta. Szerintem másban nem hazudott, és az a legérdekesebb, pont ő hangoztatja mindig, mennyire fontos, hogy az emberek ne nézzék egymást hülyének, erre hónapok óta belehazudik a szemembe. Időt kértem most tőle. Szerintetek mi a helyes döntés?
2011. szept. 7. 12:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem csoda, hogy menekülnél, de hidd el nem próbálnálak visszakönyörögni....:-)
2011. szept. 7. 13:41
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Mi távkapcsolatban éltünk a férjemmel 3 évig.. Utána összeköltöztünk, felépítettük a házunkat, és születtek gyermekeink.

Nem is tudom, mit lehet várni egy ilyen kapcsitól.. Kb ugyan azt, amit egy nem távkapcstól. Szerintem két értelmes ember (ha rá van kényszerülve) simán bírnak x ideig távkapcsolatban élni.

2011. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van a kérdezőnek. Ha már egy ennyire kis semmiség miatt is füllent, én is elgondolkodnék. A legrosszabb, hogy közben pedig fényezi magát, hogy jobb színben tűnjön fel előtted. A későbbiekben is így lesz vajon, hogy inkább a kellemesebb füllentés, mint kellemetlen igazság? És itt tényleg nem a cigi ténye a zavaró.

23N

2011. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%

nem lehet,hogy annyira jól meg vagytok,hogy unatkozol és problémákat generálsz magadnak? Szerintem is túl liheged a dolgot.

Ez egy füllentés volt,nem kellett volna,kész ennyi,kivánom,hogy sose legyen nagyobb gondotok a kapcsolatban:) A hazugságnak is vannak fokozatai,meg az sem mindegy miben hazudik az ember.

House is megmondta,mindenki hazudik.....

2011. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem semmilyen formában nem fogadható el a hazugság, mert ha legközelebb én kerülök zűrős helyzetbe más okból, majd akkor arra gondoljak, jaj hát ő is hazudott, most akkor én is füllenthetek egy kicsit, és ha lebukom mondhatom, hogy jaj, hát ő is hazudott nekem.


először hazudunk egy kicsit, aztán majd egy közepeset, aztán egy nagyobbat....

2011. szept. 7. 19:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ez is nyolc éves kérdés, de még most is azt mondom neked kedves kérdező, hogy a kegyes hazugság még elfogadható szerintem. Viszont abban anno igazad volt, hogy az őszinteség az természetes dolog,legalább is annak kellene lennie, na de kinek hogy és semmit sem lehet eröltetni na ez is igaz. Most őszinteség ide, vagy oda hát nem vagyunk egyformák ennyi. Na de ha távkapcsolatban éltél vele anno na az viszont szerintem inkább csak jobban eltávolított titeket egymástól, mind sem hogy összehozott jobban. Viszont az is igaz, hogy az ő élete, de ha ennyire makacs volt akkor,így viszont már nem igazán lehetett vele mit kezdeni ennyi de mondjuk azt már nem tudom, hogy még most is együtt vagytok e, vagy nem na a dolog ezen része már nem rám tartozik.


/ff/&^*.

2019. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!