Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszokott a cigiről, nem én...

Csicsike78 kérdése:

Leszokott a cigiről, nem én kértem.2hónapja elárulta:összevesztünk, cigizett. OK, az ő élete, +köszöntem az őszinteségét.2hónapja újra nem cigizik.40x mondtam, nem baj, de ne hazudjon! 3napja lebukott, esténként cigizik a haverjaival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk távkapcsolatban, bízhatok-e benne, ha hónapok óta a szemembe hazudik. Pedig az ezelőtti esetnek sem voltak következményei. Távkapcsolatban élünk, csak hétvégenként találkozunk, de tavasszal akartunk összeköltözni. Mindketten 33 év körüliek vagyunk. Azt mondta nem akart gyengének látszani, és félt a következményektől, és nagyon szeret, nagyon megbánta. Szerintem másban nem hazudott, és az a legérdekesebb, pont ő hangoztatja mindig, mennyire fontos, hogy az emberek ne nézzék egymást hülyének, erre hónapok óta belehazudik a szemembe. Időt kértem most tőle. Szerintetek mi a helyes döntés?
2011. szept. 7. 12:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%

Miert kezdtel vele kapcsolatot, ha toleralni sem tudod a fustot? Remenykedtel hogy majd megvaltoztatod?

Masik, tavolsagikapcsolatban vagytok, hetvegen talalkoztok, muszaj neki a hetkoznapokat is hozzad igazitani?

Hazudott, de ez amolyan feher hazugsag. Nem annyira fontos. Tudom, van olyan szolas, ha ebben hazudik, akkor masban is. De mivel cigi fuggo, nem olyan biztos hogy mast is hazudozik.

2011. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

FromOz-nak:


pont azért kezdtem vele kapcsolatot, mert azt mutatta felém, hogy neki mennyire fontos az őszinteség. A dohányzása annyira nem érdekel/t.


Van sok remek, meg nem annyira remek tulajdonsága, de ez elég nagyot nyomott a latba... Azt mondta, sokan átverték már, és nem állhatja a sunyiságot, a képmutatást...


Én nem azért mert átvertek volna, hanem egyszerűen csak ki nem állhatom a hazudozást.

2011. szept. 7. 12:48
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy a cigiről nem lehet olyan nehéz leszokni. Egy nagyon közeli ismerősöm 20 évig napi 2-3 dobozt szívott, és 4 éve eldöntötte, hogy január elsejétől nem fog egy szálat sem szívni.(persze nem hittem el). Pedig betartotta, azóta még csak a kezében sem volt. Mondjuk hízott is kb 20 kilót.
2011. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

"Miert kezdtel vele kapcsolatot, ha toleralni sem tudod a fustot? Remenykedtel hogy majd megvaltoztatod? "


Mond, Te olvasni nem tudsz, vagy értelmezési problémáid vannak?

Elmondta már vagy 3x a kérdező, h nem a cigarettával van baja (attól mert nem szereti a füstöt) nem gond, hogy a párja dohányzik! A hazugság miatt van kibukva!

2011. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Akarmitol van kibukva, megis mit var egy tavkapcsolattol?
2011. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem kéne "nagyon sokszor elmondani, hogy legyen őszinte". Ez egyrészt olyan szülő-gyerek viszony szerű, másrészt minél többször mondod, annál nyomasztóbb, és annál inkább ott van az emberben, hogy azért is ellene tegyen. Minek kell annyiszor elmondani?
2011. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb hazugság a kapcsolatotokban.
2011. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Csak azért mondtam el annyiszor, mert úgy éreztem nem mond igazat. Más esetben, más dolgokkal kapcsolatosan nem mondogattam,csak ezzel kapcsolatosan, és csak azért, mert úgy éreztem hazudik.


Elhiszem, hogy nyomasztó lehetett, hogy ezt ennyiszer megkérdeztem tőle, de az is nyomasztó, ha azt érzed, hogy valaki nem mond Neked igazat...


Egyébként a témát elég gyakran ő hozta fel... hogy nekem mennyire köszöni, hogy leszokik, hogy erőt adok neki, motiválom, stb...


De ezt a leszokás dolgot is saját magától találta ki...

nem erőltetek én semmit, szerintem az őszinteség természetes...

2011. szept. 7. 13:34
 19/26 A kérdező kommentje:

Egyébként ha ez lenne a legnagyobb hazugság,még csak nem is érdekelne...


de sok mindent elárulhat ez a jelleméről, hiszen felesleges volt hazudoznia... hogy nem vállalja fel önmagát.... nem lesz tökös más esetben sem, amikor rázósabb lesz az ügy...

2011. szept. 7. 13:37
 20/26 anonim ***** válasza:
51%

Úristen, menekülnék tőled nagyon de nagyon messzire. Egy ilyen apróságot így felfújni. Én az elején el is titkoltam, hogy cigizek, mert tudtam, hogy leszokott és nem akartam, hogy esetleg attól féljen, hogy visszaszokik mellettem. És hazudtam, na bumm, fujjuk is le az esküvőt egyből?

Komolyan, hány éves vagy, hogy van időd és energiád ilyeneken agyalni?

2011. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!