Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egyéniségem társaságban!...

Nincs egyéniségem társaságban! Adjatok ötletet mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legszorosabb baráti körömben és a családomat tekintve határozott személyiség vagyok. Viszont hogyha haveri körbe kerülök, vagy netalán új hely, ahol ismerkedni kell (pl. egyetem) akkor elveszítem minden meglévő határozottságomat. Magamon nevetek milyen badarságokat hordok össze, és volt olyan is, hogy egyik haverom megjegyezte, hogy utánozom a társaság lelkét, és igyekszek neki tetszően tenni. Utálom magam ilyenkor.


Mit tegyek? Félek kapcsolatokat kialakítani már...


2011. szept. 8. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy álarcot amivel tudsz azonosulni, és idővel azzá fogsz válni. Elveszik a színtelen éned. Idővel pedig az egyéniséged egyéni mintát rajzol majd a maszkra, ami már az arcoddá vált.


Nekem bevált ez a módszer.

2011. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Le tudnál írni egy ilyen álarcot? Tippek, ötletek.
2011. szept. 15. 16:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Javult valamit a helyzet?

Mert ugyanígy vagyok vele:/

2015. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!